با حضور مدیرکل امورتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛

آزمون مصاحبه مبلغان بومی برگزار گردید

تاریخ انتشار: 18:18 - 1393/06/18
آزمون مصاحبه مبلغان بومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیرکل امور تبلیغی در ایرانشهر برگزار گردید.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مراسم افتتاحیه آزمون مصاحبه مبلغان بومی دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق با تبریک دهه کرامت افزود: دفتر تبلیغات اسلامی از ابتدا با رویکرد اعزام مبلغ و تربیت مبلغ تاسیس گردید لذا امروز مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی از با پشتوانه سال های تجربه تبلیغی ، برنامه ریزی و آموزش های تخصصی از توانمندترین مبلغان کشور هستند.
وی ادامه داد: برگزاری آزمون مصاحبه مبلغان بومی با هدف نیاز سنجی آموزشی این عزیزان برگزار می شود.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی تصریح کرد: از وظایف و ماموریت های دفتر تبلیغات اسلامی ارائه آموزش های مورد نیاز بصورت فراگیر ، طبقه بندی شده و راهبردی به مبلغان است و در منطقه جنوب شرق کشور به لحاظ محرومیت و عدم دسترسی مبلغان به کتابخانه و منابع مکتوب و دیجیتال ضرورت دانش افزایی مبلغان محسوس تر است.
وی با تاکید بر پیروی از سیاست های تقریبی ائمه (علیهم السلام ) و مقام معظم رهبری در مواجهه با اهل سنت خطاب به مبلغان افزود: امروز که توفیق برافراشتن پرچم تبلیغ مکتب اهل بیت علیهم السلام شامل حال شما شده است رفتار و کردار ما به گونه ای باشد که مایه زینت اهل بیت (ع) باشیم.
همچنین در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین تیموری ریئس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق ضمن ارائه گزارشی از طرح مبلغان بومی گفت: تاکنون نه دوره طرح مبلغان بومی به همت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق برگزار شده است که خدمات و برکات فراوانی را برای منطقه به همراه داشته است .
وی افزود: مهمترین هدف برگزاری این طرح ، حفظ و حراست از مرزهای عقیدتی مکتب اهل بیت (علیهم السلام) بود که بحمدالله اثرات آن در منطقه قابل ملاحظه است.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق در پایان از اجرای طرح ساماندهی مبلغان بومی و گروه بندی مبلغان در آینده نزدیک خبر داد./*

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.