سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ /۱ ربيع الأول ۱۴۴۴

مسیر

به همت واحد آموزش تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
با توجه به برگزاری موفق چندین دوره آموزش طراحی و فتوشاپ،و با توجه به استقبال و درخواست طلاب، دوره حضوری آموزش فتوشاپ پیشرفته به همت واحد آموزش تبلیغ نوین دفترتبلیغات اسلامی ویژه برادران مبلغ نوین برگزار می گردد.

به گزارش بلاغ،با توجه به لزوم آشنایی مبلغان فعال در شبکه های اجتماعی، شبکه های پیام رسان، سایت ها وبلاگ ها با طراحی تصاویر، عکس نوشته و پوستربا نرم افزار فتوشاپ، بعد از برگزاری موفق چندین دوره آموزش طراحی و فتوشاپ،با توجه به استقبال و درخواست طلاب، دوره حضوری آموزش فتوشاپ پیشرفته به همت واحد آموزش تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم کارگاه حضوری آموزش فتوشاپ پیشرفته ویژه برادرانی که عضو مبلغین نوین هستند برگزار می‌گردد.

 

سرفصل های آموزشی:

 1. کارگاه کاربرد تصویر در رسانه های نوین
 2. کارگاه ایده
 3. کارگاه رئال
 4. کارگاه فلت
 5. کارگاه مینیمال
 6. کارگاه تایپوگرافی
 7. کارگاه پرتره
 8. کارگاه لوگو
 9. کارگاه لی آوت

مزایای دوره:

 1. بهره‌مندی از فرصت آموزش رایگان
 2. ثبت در پرونده آموزشی تبلیغ نوین

شرایط ثبت نام:

 1. ۵نمونه از بهترین کارهای گرافیکی خود را به صورت فایل زیپ جهت بررسی ارسال نمایید. بعد از بررسی آثار ارسالی به برادرانی که تایید و مجاز به شرکت در دوره بشوند پیامک می شود.
 2. پرداخت ودیعه به مبلغ۳۰۰۰۰تومان که در اولین جلسه دریافت می گردد).در صورت شرکت مستمر در دوره و انجام پروژه های مربوطه تا حداکثر یک هفته بعد از اتمام دوره، ودیعه بازگردانده می شود(

 تاریخ و ساعت برگزاری:

شنبه ۹۷/۲/۱۵ از ساعت ۱۳:۲۰ الی ۱۵(۹جلسه حضوری)

مکان برگزاری:

قم، چهار راه شهدا، دفتر تبلیغات اسلامی، اتاق دیجیتالِ واحد آموزش تبلیغ نوین

در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال در خصوص دوره های آموزشی پیام خود را از طریق میزکار شخصی بخش ارتباط با ما به کارشناس امور آموزشی ارسال نمایید.
همچنین در این صفحه از طریق بخش ارسال نظر می توانید پیام خود را ارسال نمایید.

جهت ثبت نام کلیک نمایید.

ارتباط در ایتا