جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

مدیرکل تبلیغ عمومی:
مدیرکل تبلیغ عمومی: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی و مشکلات موجود در استان البرز، این همکاری و هم افزایی جهت رشد و ارتقاء سطح معرفت دینی مردم و تعمیق باورهای آن ها ضرورت دوچندانی پیدا میکند.
یحیی کمال جدید

به گزارش خبرنگار بلاغ در نشست کمیته هدایت تبلیغی استان البرز که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد حجت الاسلام والمسملین یحیی کمال مدیرکل تبلیغی عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ضمن عرض خیر مقدم به حاضران در نشست گفت:  دفتر تبلیغات اسلامی ظرفیت های بالایی در حوزه آموزش و اعزام مبلغان دارد که می تواند در اختیار مبلغان استان البرز قرار دهد.

وی ادامه داد: یکی از بخش های فعال در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی مرکز آموزش های کاربردی است که در زمینه آموزش های عمومی و تخصصی به مبلغان جهت آمادگی اعزام به مناطق تبلیغی فعالیت های ویژه ای دارد. در حوزه ی آسیب های اجتماعی نیز به صورت تخصصی می توان از این مجموعه جهت ارائه آموزش های تخصصی به مبلغان استان البرز استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین کمال خاطرنشان کرد: از دیگر ظرفیت های قابل توجه معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بخش اعزام مبلغان خواهر است و می توان از این ظرفیت استفاده کرد و بخش مهم و اثرگذار جامعه یعنی زنان و دختران را تحت پوشش بانوان مبلغه قرار داد.

مدیرکل تبلیغ عمومی هم افزایی بین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی البرز را ضروری دانست و اظهار داشت: ما در اداره کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی آمادگی کامل برای همکاری و هم افزایی با سازمان تبلیغات استان البرز و مبلغان این استان را داریم. با توجه به موانع موجود و کمبودهایی که برای هر یک از ما وجود دارد، لازم است ظرفیت های خود را تجمیع کنیم تا به بیشترین سطح اثرگذاری برسیم. با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی و مشکلات موجود در استان البرز، این همکاری و هم افزایی جهت رشد و ارتقاء سطح معرفت دینی مردم و تعمیق باورهای آن ها ضرورت دوچندانی پیدا میکند.

 

ارتباط در ایتا