عضو مجلس خبرگان رهبری:

جوانان با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی به ترویج معارف دینی بپردازند

تاریخ انتشار: 09:51 - 1399/01/23
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تمدن غرب ماسک کشورهای دیگر را می دزدد ولی تمدن اسلامی برای مردم ماسک می دوزد گفت: جوانان با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی به ترویج معارف دینی بپردازند.

به گزارش بلاغ به نقل از تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین محمد‌ حاج ابوالقاسم دولابی در سخنانی  اظهار داشت: در موضوع کرونا ملت ایران به خوبی اثبات کرد که اهل سخاوت بوده و به فکر بیماران کرونایی است.

وی افزود: آینده کشورمان برای نسل جوان است و جوانان در موضوعات مختلف دارای مهارت های زیادی هستند، جوانانی که مسلح به فضای مجازی و علم هستند باید به ترویج معارف دینی بپردازند و در این زمینه به رسالت خود عمل کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: امروز باید جلوه های ایستادگی ملت شریف ایران که علی رغم همه محدویت و تحریم ها روی پای خود ایستاده به همه عالم مخابره و منتقل شود.

حقیقت زشت استکبار در زمینه کرونا برای جهانیان اثبات شد

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: باید روحیه استکبارستیزی نسل جوان را به کشورهای غرب و همچنین برخی افراد داخل که شیفته غرب هستند نشان دهیم، در موضوع کرونا حجاب از غرب برداشته شد و حقیقت زشت استکبار برای همه مردم جهان اثبات شد.

حاج ابوالقاسم دولابی با بیان اینکه امروز جهان فهمیده است که نیازمند اتفاق جدید است و باید در برابر خدا متواضع باشد، تصریح کرد: جهانیان به خوبی به این موضوع رسیدند که اگر خدا بخواهد می تواند همه چرخ های صنعت بشر را از کار بیندازد.

مهربانی ملت ایران در کمک به بیماران کرونایی سبب افتخار است

وی ادامه داد: مهم ترین موضوعی که جوانان باید نسبت به آن اهتمام داشته باشند جلوه های شفقت و مهربانی که سبب افتخار است را به جهانیان نشان دهند و در شهر و روستاها مخفی نماند و به دنیا بگوییم نمازگزاران ما در مساجد برای مردم ماسک می دوزند.

تمدن غرب ماسک کشورهای دیگر را می دزدد، تمدن اسلامی برای مردم ماسک می دوزد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تمدن غرب ماسک کشورهای دیگر را می دزدد ولی تمدن اسلامی برای مردم ماسک می دوزد، افزود: تمدن غرب به دنبال اسلحه است ولی تمدن اسلامی پزشکان و پرستارانی پرورش داده که در حال جنگ با ویروس کرونا هستند.

استاد حوزه علمیه بیان کرد: تمدن اسلامی طلاب و روحانیونی را پرورش داده است که شبانه روز در حال خدمت به بیماران کرونایی هستند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

نسل جوان جلوه های ایثارگری ملت ایران را به غرب نشان دهد

حاج ابوالقاسم دولابی عنوان کرد: برخی از مردم بسته های غذایی تهیه کرده و در اختیار بیماران کرونایی قرار می دهند که این اتفاقات را نسل جوان باید به غرب نشان دهد و شیفتگان غرب در داخل نیز چشمان خود را به روی حقیقت باز کرده و رشادت و فداکاری ملت ایران در کمک به بیماران کرونایی را مشاهده کنند.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در سخنانی به مناسبت نیمه شعبان تاکید کردند که در ماه رمضان باید رزمایش کمک به دیگران آغاز شود و همگان در این زمینه مشارکت داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.