جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ /۲۵ رمضان ۱۴۴۲

مسیر

طی مراسمی صورت گرفت؛
رییس مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به راه اندازی استودیوی این مرکز، بر افزایش روز افزون نیازها و مطالبات در خصوص برگزاری دوره های مختلف از مرکز مذکور تأکید کرد و گفت: با راه اندازی این استودیو، مسؤولیت این مرکز مضاعف شد.

به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، محمدعلی سلیمانی رییس مرکز آموزش های کاربردی در آیین افتتاح نمایشگاه دائمی و استودیوی آموزش های مجازی مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به ضرورت راه اندازی این استودیو اظهار داشت: تا یک ماه آینده، نوبت اساتید برای حضور در استودیو و ضبط برنامه های مدنظر، برنامه ریزی شده تا برنامه های مورد نیاز ضبط و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

وی بر افزایش روز افزون نیازها و مطالبات در خصوص برگزاری دوره های مختلف تأکید کرد و گفت: نیازها فراوان است و دوره های زیادی از مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی مطالبه می شود؛ ۲۲۰۰ نفر از جامعه المصطفی از دوره های این مرکز استفاده کرده اند، ۹۰۰ نفر از دفتر ارتباطات حوزه ای وزارت نفت (یعنی ائمه جمعه رسمی شاغل در وزارت نفت) از دوره های این مرکز بهره مند شده اند

رییس مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: همچنین، ۱۲۰۰ نفر از روحانیون و ائمه جماعات نهاد رهبری در دانشگاه ها طی چند ماه گذشته از این مرکز دوره دیده اند؛ باید گفت که نامه های زیادی مبنی بر برگزاری دوره های کاربردی به سمت این مرکز سرازیر می شود که نمی توانیم پاسخگوی تمام آنها باشیم.  

وی با اشاره به افزایش ظرفیت این مرکز افزود: با راه اندازی این استودیو، مسؤولیت این مرکز مضاعف شد، چرا که سه استودیو برگزاری دوره آنلاین به ظرفیت این مرکز اضافه گردید.

سلیمانی اظهار داشت: در راه اندازی این استودیو و اتاق های مورد نیاز، سعی کردیم از ظرفیت های موجود بهره مند شویم و هزینه های زیادی بر مجموعه اضافه نشود.

وی خاطرنشان کرد: ۱۷ هزار و پانصد دقیقه در این مرکز تولید محصول شده است که اگر هر دوره ای ۲۰ دقیقه در نظر گرفته شود، ۸۷۵ جلسه تولید و تدوین شده است.