جمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ /۱ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات:
معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: باید با تشکیل گروه های متعدد، به جبهه واحد فرهنگی برسیم تا بتوانیم در فعالیت های تبلیغی اثربخشی داشته باشیم.
حجت الاسلام روستاآزاد

حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از گروه های تبلیغی برتر کشور اظهار داشت: ایده تبلیغ گروهی، چند سالی است که در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مطرح شده و مبلغان  به صورت گروهی در منطقه تبلیغی حضور پیدا کرده و بر اساس نیازهای منطقه به امر تبلیغ می پردازند.

وی ادامه داد: امروز بخش قابل توجهی از ظرفیت دفتر تبلیغات اسلامی به ۱۲۰ گروه تبلیغی تعلق گرفته و آنان در شهرستان های خود به تبلیغ دین مشغول هستند.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اهداف برگزاری این همایش، خاطرنشان ساخت: توسعه و تبیین ایده و ظرفیت مبلغانی که در سختی ها و ناهمواری ها به این امر مهم مشغول هستند، از جمله برگزاری این همایش است.

*معیارهای انتخاب گروه های برتر تبلیغی

حجت الاسلام روستا آزاد با اشاره به معیارهای انتخاب گروه های تبلیغی برتر، تصریح کرد: تعداد مبلغ، سختی محل تبلیغ، سابقه تبلیغ، آموزش مبلغان، تجهیز مبلغین نسبت به شبهات و ... از جمله معیارهای انتخاب ۱۷ گروه تبلیغی برتر بود که با ۱۴ گروه به صورت مداوم در ارتباط بوده و ۳ گروه نیز در این زمینه با دفتر همکاری های خوبی داشته اند، که شایسته تقدیر شده اند.

وی با بیان این مطلب که امروز از شمال، مرکز، غرب، جنوب و نقاط گوناگون کشور گروه های تبلیغی متعددی داریم، اذعان داشت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم این آمادگی را دارد تا گروه های دیگری نیز به این تشکل ها ملحق شده و در همین راستا حمایت های لازم را از آنها به عمل خواهیم آورد.

*باید با تشکیل گروه های متعدد تبلیغی، به جبهه واحد فرهنگی برسیم

معاون فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تأکید کرد: باید با تشکیل گروه های متعدد، به جبهه واحد فرهنگی برسیم تا بتوانیم در فعالیت های تبلیغی اثربخشی داشته باشیم.

*درخواست حمایت دولت از دفتر تبلیغات!

حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد در پایان خطاب به وزیر کشور اظهار داشت: امروز ظرفیت های بسیاری در دفتر تبلیغات اسلامی برای مواجهه و معالجه آسیب های اجتماعی وجود دارد که دولت می تواند با حمایت بیشتر از این دفتر، به اهداف خود در این زمینه دست پیدا کند.

ارتباط در ایتا