در مراسمی صورت گرفت؛

تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی

تاریخ انتشار: 12:37 - 1400/07/27
در طی مراسمی، آیین تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سالن رضوان صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار بلاغ، در طی مراسمی آیین تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سالن رضوان صورت گرفت.

در این مراسم، با اهدای لوح تقدیر و احکام جداگانه ای، مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تکریم و معارفه شدند.

شایان ذکر است حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از زحمات فراوان حجت الاسلام و المسلمین کمال، تشکر و در حکمی حجت الاسلام و المسلمین سید حامد شریعتمداری را به سمت مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی زحمات ماندگار و تلاش های مخلصانۀ حجت الاسلام و المسلمین کمال مدیر کل سابق تبلیغ عمومی را در مدت مسئولیت ایشان، که منشأ خدماتی مؤثر، مفید و ماندگار بود  را شایسته تقدیر دانست و از خدواند متعال برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون مسئلت و در حکمی وی را مشاور و رئیس اداره همکاری ها و تعاملات فرهنگی تبلیغی منصوب نمود.

متن حکم انتصاب حجت الاسلام و المسلمین شریعتمداری به سمت مدیر کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی بدین شرح است؛ 

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید حامد شریعتمداری جهرمی «زید عزه»
سلام علیکم
با توجه به شایستگی های علمی، اجرایی و سوابق موفقتان، جنابعالی به عنوان «مدیرکل تبلیغ عمومی» معاونت فرهنگی و تبلیغی منصوب می شوید. انتظار می رود متناسب با نیازهای مبلّغان و اقشار مختلف جامعه، نکات ذیل مدّنظر قرار گیرد:
1. اهتمام اکید به جذب مبلّغان کارآمد و تلاش جهت ارتقای توانمندی ایشان با پیشنهاد دوره های مورد نیاز و ارتباط وثیق با مرکز آموزش های کاربردی معاونت؛
2. توجه لازم به ارتباط مؤثر با اداره کل تبلیغ تخصصی و تلاش جهت بهره مندی گروه های تبلیغی از ظرفیت تخصصی معاونت؛
3. اهتمام جدی تر نسبت به ارتقا، رتبه بندی، ارزیابی گروه های تبلیغی از طریق تشکیل هسته های مشورتی و بهره مندی از ظرفیت شورای هماهنگی استان ها؛
4. ارتقای ظرفیت کارشناسی مسئولان محترم اعزام مبلّغ و ارتباط مستمر با مناطق تبلیغی، گروه های تبلیغی و نهادهای مؤثر فرهنگی در استان ها؛
5. ارتباط مستمر با میزها و قطب های علمی و فرهنگی و تلاش برای جهت دهی فعالیت ها به موضوعات مرتبط میزها.
لازم می دانم از زحمات ماندگار و تلاش های مخلصانۀ حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای کمال (زید عزه) در مدت مسئولیت، که منشأ خدماتی مؤثر، مفید و ماندگار بوده اند، تشکر و قدردانی نمایم. امیدوارم با توکل بر خداوند متعال و استعانت از ذات مقدس حضرات معصومین (علیهم السلام)، در انجام وظایف، همواره موفق و مؤید باشند. 

سعید روستاآزاد
معاون فرهنگی و تبلیغی

گزارش تصویری
 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.