کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی» رونمایی شد

تاریخ انتشار: 07:12 - 1401/02/31
در همایش وعاظ عرصه دفاع مقدس کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی» به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی رونمایی شد.
کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی» رونمایی شد

به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، در مراسم پیش نشست کنگره شهدای روحانی با عنوان همایش وعّاظ عرصه دفاع مقدس که به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در مرکز همایش های غدیر قم برگزار شد، از کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی» رونمایی به عمل آمد.

این اثر کوشیده است اخلاق و معنویت را در مکتب شهید سلیمانی بر اساس آموزه های دینی و بیان خاطراتی از زندگی آن شهید بزرگوار تبیین کند تا ضمن ارائه مطالب ارزشمند اخلاقی و معنوی، بر جنبه کاربردی و عملی بودن آن نیز تأکید مضاعف شود.

کتاب «اخلاق و معنویت در مکتب شهید سلیمانی»  در ۱۰ گفتار تنظیم شده است که عناوین این گفتارها عبارتند از: «تزکیه و تهذیب نفس»، «اخلاص»، «توکل»، «عبادت و عشق به خدا»، «دلدادگی به ساحت مقدس اهل بیت(ع)»، «ساده زیستی»، «تواضع و فروتنی»، «ایثار و فداکاری»، «احسان و خدمت به مردم» و «عدالت اجتماعی».

همچنین در پایان این همایش از خانواده های شهیدان قنوتی و صالحی خوانساری، بیت مرحوم آیت الله العظمی علوی گرگانی و ۷ نفر از رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است حاج مهدی رسولی مداح اهل بیت (ع) در این مراسم به مرثیه سرایی پرداخت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.