پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ /۷ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

به همت اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دومین رویداد تربیتی را با عنوان «تربیت نوپرور» برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، به همت اداره اعزام مبلغان و گروه های تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، دومین رویداد با عنوان" تربیت نوپرور"، با هدف ارتقاء توانمندی مبلغان متخصص و فعال در عرصه فعالیت های تربیت محور در حوزه دانش آموزی و برنامه سازی تربیتی در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۹ و۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور فعال مبلغان متخصص در حوزه تربیت دینی کودک و نوجوان و مبلغان طرح تربیت محور، تیم های پشتیبان و ارائه دهنده در مجتمع فرهنگی نور در قم برگزار گردید.
این رویداد با حضور فعال مبلغان متخصص در حوزه تربیت دینی کودک و نوجوان و با توجیه برنامه ها و تقسیم تیم ها جهت اجرای رویداد در سه محور «تدبر در پدیده‌های مجازی»، «تدبر در مخاطبین مجازی» و «نظارت بر حالات و محرک‌ها» آغاز گردید.
شایان ذکر است این رویداد برای مخاطب مقطع متوسطه اول طراحی شده و به دنبال رسیدن مربیان و مبلغان به دستاوردهای چون؛ "خودباوری"، "تفکرزایی" و "نقدپذیری" ترسیم شده است.

گزارش تصویری

ارتباط در ایتا