معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تاکید کرد؛

برگزاری نشست های جهاد تبیین با تکیه بر «مساله محوری»

تاریخ انتشار: 10:58 19-08-1401
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در سلسله نشست های جهاد تبیین که با موضوع «امید به آینده انقلاب؛ واقعی یا موهوم» برگزار شد بیان کرد: برگزاری نشست های جهاد تبیین با هدف افزایش سطح علمی طلاب و مبلغان برگزار می شود.
01

به گزارش خبرنگار بلاغ، سلسله نشست های جهاد تبیین با موضوع «آینده انقلاب؛ واقعی یا موهوم» با حضور و سخنرانی دکتر سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی، صبح امروز پنجشنبه 19 آبان ماه 1401 در سالن همایش های غدیر برگزار شد.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد اظهار داشت: برگزاری سلسله نشست های جهاد تبیین با تکیه بر «مساله محور بودن» و با هدف افزایش سطح علمی طلاب و مبلغان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: تلاش می شود مطالب بیان شده در سلسله نشست های جهاد تبیین، تبدیل به یک محتوای کاربردی شده و در اختیار مبلغان و فعالان فرهنگی در سراسر کشور قرار گیرد.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره بر ضرورت توجه به افراد که در ناآرامی های اخیر کشور شرکت داشته اند بیان کرد: بخش بزرگی از شرکت کنندگان در اغتشاشات اخیر افرادی هستند که از روی ناآگاهی، هیجان و گره های ذهنی وارد این ناآرامی ها شده و خود را درگیر این مسائل کرده اند، مناسب است مبلغان و فعالان فرهنگی در خصوص تبیین و آگاه نمودن این افراد، فعالیت های تخصصی و متناسب را ایجاد کنند.

حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد خاطر نشان کرد: معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با توجه به رسالت ذاتی خویش و در راستای جهاد تبیین با اعزام مبلغان متخصص در عرصه های سیاسی، مشاوره و ... در بین افراد بازداشت شده در اغتشاشات اخیر و همچنین خانواده آنان قدم هایی را برداشته است.

وی با بیان اینکه اکنون دشمنان ایران، به دنبال ایجاد فضای ناامیدی در کشور هستند، افزود: تلاش های فعالان در عرصه های فرهنگی و دینی باید به همان سویی باشد که دشمنان آن را در نظر دارند، اکنون دشمنان قسم خورده ملت ایران، امید افراد جامعه را نشانه رفته اند و باید توجه کنیم که فعالیت های فرهنگی ما نیز با محوریت ایجاد امید در جامعه صوررت پذیرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.