به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛

کارگاه حضوری «شیوه های نوین اجرا» برگزار می شود

تاریخ انتشار: 07:01 - 1401/10/27
مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، کارگاه حضوری «شیوه های نوین اجرا» ویژه برادران و خواهران را برگزار می‌کند.
کارگاه حضوری «شیوه های نوین اجرا» برگزار می شود

به گزارش خبرنگار بلاغ، مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، کارگاه حضوری «شیوه های نوین اجرا» ویژه برادران و خواهران را برگزار می‌کند.

گفتنی است شروع کارگاه مذکور از تاریخ 2 بهمن 1401 روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 14:30 الی 17:30 و ثبت نام از 26 دی الی 1 بهمن ماه برای عموم برادران و خواهران بلامانع می باشد.

شایان ذکر است مدرس دوره های مهارتی این کارگاه حضوری جناب آقای کاشانی نژاد بوده و از مزایای شرکت در این دوره می توان به «صدور گواهی نامه معتبر» و «کتاب کار آموزشی» اشاره نمود.

به اطلاع دانش پژوهان می رساند هزینه ثبت نام مبلغ 170 هزار تومان می باشد که به شماره کارت 6037997750008295 به نام معاونت فرهنگی و تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی واریز و رسید را به کاربری admin_el@ ارسال نمایید. 

علاقه مندان جهت ثبت نام و آشنایی بیشتر با سرفصل ها و اساتید می توانند از طریق مراجعه به تارنمای مرکز آموزش های کاربردی به نشانی el.balagh.ir اقدام نمایند.

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.