به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛

کارگاه حضوری «بازی وار سازی مفاهیم دینی» برگزار می شود

تاریخ انتشار: 09:12 - 1401/11/09
مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، کارگاه حضوری «بازی وار سازی مفاهیم دینی» ویژه برادران و خواهران را برگزار می‌کند.
کارگاه حضوری «بازی وار سازی مفاهیم دینی» برگزار می شود

به گزارش خبرنگار بلاغ، مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، کارگاه حضوری «بازی وار سازی مفاهیم دینی» ویژه برادران و خواهران را برگزار می‌کند.

گفتنی است شروع کارگاه مذکور از تاریخ 19 بهمن 1401 روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 15 الی 17 و ثبت نام از 9 الی 16 بهمن ماه برای عموم برادران و خواهران بلامانع می باشد.

شایان ذکر است مدرس این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین طاهرزاده بوده و از مزایای شرکت در این دوره می توان به «صدور گواهی نامه معتبر» اشاره نمود.

به اطلاع دانش پژوهان می رساند هزینه ثبت نام مبلغ 800 هزار تومان و با تخفیف برای طلاب محترم 100 هزار تومان می باشد که به شماره کارت 6037997750008295 به نام معاونت فرهنگی و تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی واریز و رسید را به کاربری admin_el@ ارسال نمایید. 

علاقه مندان جهت ثبت نام و آشنایی بیشتر با سرفصل ها و اساتید می توانند از طریق مراجعه به تارنمای مرکز آموزش های کاربردی به نشانی el.balagh.ir اقدام نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.