يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ /۱۵ شوال ۱۴۴۱

مسیر

قابل توجه شرکت کنندگان در دوره آموزشی؛
شرکت کنندگان در اولین دوره آموزشی تبلیغ در فضای مجازی، بعد از گذراندن مرحله مقدماتی و تکمیلی و برای ورود به مرحله پیشرفته آشنایی با محیط ها و فضاهای مجازی، در آزمون عملی شرکت نمودند.
تبلیغ مجازی

آزمون عملی سطح بندی شرکت کنندگان در اولین دوره آموزشی تبلیغ در فضای مجازی، روز چهارشنبه و پنج شنبه ۷و ۸ بهمن ماه برگزار گردید. شرکت کنندگان در این آزمون، مرحله مقدماتی و تکمیلی آشنایی با محیط ها و فضاهای مجازی را گذرانده اند و برای ورود به مرحله پیشرفته، در این آزمون شرکت نمودند.
شرکت کنندگانی که در این آزمون، امتیاز لازم را کسب کرده اند مجاز به ورود در مرحله پیشرفته هستند و شرکت کنندگانی که موفق به کسب امتیاز لازم نشده اند یا در آزمون شرکت نکرده اند از ادامه دوره باز می مانند. این عزیزان برای پس گرفتن ودیعه خود، شماره کارت بانک ملی(فقط شماره کارت) را به سامانه ۵۰۰۰۲۴۰۰۱۵۴ ارسال نمایند.
پذیرفته شدگان از روز دوشنبه ۱۲ بهمن ماه، وارد مرحله پیشرفته می شوند.
اسامی پذیرفته شدگان آزمون عملی سطح بندی، به شرح ذیل اعلام می گردد.

lyst_pdhyrfth_shdgn_syt.png

نظرات

باسلام بنده کربلابودم نتوانستم آزمون عملی شرکت کنم اصلن پیامش بهم نرسیده چکنم
ضمن عرض سلام و زیارت قبولی: برای هماهنگی پیام خود را به سامانه ۵۰۰۰۲۴۰۰۱۵۴ ارسال نمایید.
سلام... تشکر از زحمات شما برای برگزاری دوره... برای دوره پیشرفته پیامک دادید که ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ باید شرکت کنیم در حالی که موقع ثبت نام برای ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ نام نویسی کردیم... وقتی برنامه کلاس های جبرانی و امتحان کتبی رو دقیقا وسط امتحانات حوزه برگزار کردین توقعی جهت ساماندهی دوره پیشرفته نداریم... پس لطفا بفرمایید با توجه به این که ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ باید در کلاسهای بعدازظهر حوزه و موسسه شرکت کنیم، نسبت به ادامه دوره چه پیشنهادی برای امثال بنده دارید؟ بیایم ودیعه رو پس بگیریم بهتر نیست؟؟؟
با سلام: اکثر دوستان شرکت کننده در دوره، پایه ۱۰ را به اتمام رسانده و مشغول درس خارج هستند و لذا امتحان ندارند و اساسا این انتظار و توقع که برگزار کنندگان یک دوره آموزشی، برنامه های دوره را متناسب با موقعیت تک تک افراد شرکت کننده تنظیم کنند عملا ممکن نیست. تغییر ساعت کلاس شما نیز به همین علت است؛ زیرا پذیرفته شدگان از کلاس شما ۴ نفر بودند و لذا به حد نصاب تشکیل کلاس مستقل نرسیدند بنابراین با کلاس بصیرت ۲ که ۱۱ نفر قبولی داشت تلفیق شدند. علاوه بر این جنابعالی می توانید در ساعت های دیگری که در مرکز آموزش های کاربردی برگزار می گردد در دوره شرکت نمایید. برای هماهنگی می توانید با سامانه ۵۰۰۰۲۴۰۰۱۵۴ در ارتباط باشید.
با سلام و خسته نباشید
با سلام. نام بنده در لیست حایزین شرایط شرکت در دوره پیشرفته نبود. برای ادامه برنامه جهت افرادی مثل بنده چه کار خواهید کرد. ضمنا بنده در مسجد حضرت زینب سلام الله علیها دو دوره با برادر عزیز آقای پیکامی کلاس گذراندم و در هر دو دوره ایشان انبوهی از اطلاعات را در دوره اول و با سرعت زیاد تلقین نمودند که چون نوشته نشد امکان بازیابی هم نیافت . در دور دوم نیز ایشان با آموزش اینترنت به صورت شنیداری و بدون اینکه به ما اجازه کار عملی بدهند مثل دوره اول ایشان، تنها خودشان با ماوس صفحات را جا بجا می کردند و ما هم فقط نشسته بودیم و ایشان را تماشا می کردیم بدون اینکه کاری بکنیم . این نرم افزار هم در اختیار نبود تا در خانه تمرین کنیم . لطفا در این مورد اطلاع رسانی شود که ما باید چکار کنیم با تشکر.
با سلام: دوستانی که امتیاز لازم برای ورود به مرحله پیشرفته را کسب نکرده اند باید در منزل، همان مطالبی که در مراحل مقدماتی،تکمیلی و کلاسهای جبرانی فراگرفته اند را تمرین نمایند تا ان شاءالله در دوره های بعدی که برگزار می گردد در صورت قبولی در آزمون ، نیازی به شرکت مجدد در مرحله مقدماتی و تکمیلی نداشته باشند.
باعرض سلام خدمت تمتم اساتیدمحترم از قرائن برایم ثابت است که در آزمون قبول شدم! منظورم تقریبا تمامی سوالات را جواب دادم؛ اما متاسفانه نامم در لیست فوق ذکر نشده! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باسپاس
با سلام: بعد از بررسی نتیجه آزمون عملی شما از طریق پیامک، اطلاع رسانی می گردد.