مسیر

درگذشت چهره ماندگار تبلیغ؛
آیت‌الله مکارم شیرازی با تسلیت درگذشت چهره ماندگار تبلیغ حجت الاسلام والمسلمین فیروزیان، گفت: این عالم ربانی سالیان طولانی با خطابه‌های موثر خود در نقاط مختلف کشور، از اسلام و مکتب اهل بیت (ع) تمام قد دفاع کرد.

 به گزارش بلاغ به نقل از روابط عمومی دفتر آیت الله مکارم شیرازی، این مرجع تقلید در پیامی به مناسبت درگذشت چهره ماندگار تبلیغ، آورده است:

فقدان اسف بار حجت الاسلام و‌المسلمین خطیب گرامی فیروزیان مایه تاسف حقیر گردید. این عالم ربانی سالیان دراز با خطابه‌های موثر خود در نقاط مختلف کشور از اسلام و مکتب اهل بیت (ع) دفاع کرد .
این مرجع تقلید تاکید کردند: از خدمات مهم آن فقیه سعید خدمت در مناطق محرومی  که رفتن به آنجا بسیار دشوار بود و ساخت مساجد و بناهای بسیاری به کمک خیرین به نام اهل‌بیت در این مناطق  است  که از خود به یادگار گذاشت به نحوی که اکنون جای او را در این مناطق خالی می‌بینیم.
ایشان در پایان پیام خود آورده‌اند: اینجانب فقدان این خطیب بزرگ را به مردم اصفهان و جامعه روحانیت اصفهان و کشور و خاصه بیت شریف این عالم ربانی تسلیت عرض کرده و علو درجات را برای آن فقید سعید  و صبر جمیل و اجری جزین را از درگاه خداوند برای خانواده مرحوم مسئلت داریم.