صورت گرفت؛

بازدید معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از شعبه اصفهان

تاریخ انتشار:
درابتدای این بازدید، جلسه ای با محوریت بررسی فعالیت های مستمر و در حال انجام در راستای قطب های تعریف شده دفتر تبلیغات اسلامی و همچنین ایجاد بستر تعامل هر چه بهتر برگزار و در ادامه از مکانی که برای استقرار گروه های سنتی و نوین طراحی شده بود، بازدید شد.

به گزارش بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و هیأت همراه از دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان بازدید کردند.این دیدار به دعوت رسمی اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
درابتدای این بازدید، جلسه ای با محوریت بررسی فعالیت های مستمر و در حال انجام در راستای قطب های تعریف شده دفتر تبلیغات اسلامی و همچنین ایجاد بستر تعامل هر چه بهتر برگزار و در ادامه از مکانی که برای استقرار گروه های سنتی و نوین طراحی شده بود، بازدید به عمل آمد.
لازم به ذکر است در این سفر حجج اسلام والمسلمین یحیی کمال مدیرکل امور مبلغان، اباذرجعفری مدیرکل امور اطلاع رسانی و تبلیغ نوین، حسین حقیقت رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان، حامد براتی رییس دفتر معاونت فرهنگی و تبلیغ و آقایان علیرضا سعادتمند مدیر سایت سمتا، حسن کرفی رییس اداره امور گروه های تبلیغی و علی خون چمن رییس گروه توسعه تبلیغ، حجت الاسام والمسلمین سعید روستا آزاد را همراهی کردند.

گزارش تصویری

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.