رفتن به محتوای اصلی

رونمایی از کتاب "هر روز با قرآن و عترت"

تاریخ انتشار:
در کتاب هر روز با قرآن و عترت با شاخص ترین آیات قران در حوزه های مختلف آشنا خواهیم شد.
هر روز با قرآن و عترت

به گزارش بلاغ به نقل از افکارنیوز، در ابتدای ابتدای مراسم، کلیپی با موضوع کتاب و کتاب خوانی تهیه شده توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه ۳ به نمایش درآمد.

مهدی پیرهادی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۳ نخستین سخنران مراسم بود. وی ضمن تبریک هفته کتاب و کتاب خوانی اظهار داشت: موضوع کتاب با دیگر موضوعات فرهنگی متفاوت است، چرا که ما همواره شاهد تفاوت بین عابد و عالم نیز بوده ایم. عابد هرکاری انجام می دهد اثر و نتیجه آن به خود وی بر می گردد اما کارهای عالم همواره جاری و ساری باقی خواهد ماند. وی در ادامه این نکته را نیز مورد تاکید قرار داد که آن چه باعث پیشرفت و کمال بشری در طی سال های گذشته شده است، کتاب های خوبی بوده است که توسط عالمان و اندیشمندان تالیف شده است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی از اعضای کارگروه علمی تالیف کتاب هر روز با قرآن و عترت در موسسه نور اثقلین به بیان اهمیت کتاب و کتابخونی پرداخت. وی ضمن معرفی موسسه نور اثقلین اظهار داشت: موسسه نور اثقلین از ۵ سال پیش تاکنون بیش از ۷۰ اثر را مورد تالیف قرار داده است. حجت الاسلام حسینی با عنوان این مطلب که شرط استفاده از معارف قرآن این است که کتاب قران را بخوانیم، گفت: در کتاب هر روز با قرآن و عترت با شاخص ترین آیات قران در حوزه های مختلف آشنا خواهیم شد. وی با خوب و خواندنی توصیف کردن این کتاب، تاکید کرد که موسسه نور اثقلین کتاب های دیگری را نیز در این رابطه به تالیف درآورده است.

ادامه برنامه شاهد حضور سرهنگ آهنگر فرمانده بسیج مفتح بود. وی ضمن تبریک هفته کتاب اظهار داشت: متاسفانه ما زمانی به سمت کتابخوانی می رویم که دارای اوقات فراغت باشیم، در حالی که این امر مهم باید دارای اولویت بالایی باشد. فرمانده بسیج مفتح با بیان اهمیت های هفته بسیج، مهم ترین کارکرد امروز این نهاد را حضور در جبهه جنگ نرم دانست و خاطرنشان نمود که دشمن با برنامه ریزی های منظم به دنبال گرفتن اعتقادات و باورهای ما می باشد.
در ادامه برنامه رونمایی از کتاب هر روز با قرآن و عترت صورت گرفت. پایان بخش برنامه نیز آئین شعر خوانی توسط فاضل نظری بود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.