جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ /۶ شوال ۱۴۴۱

مسیر

به همت اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:
به همت اداره تبلیغ مجازی؛ نشست فرهنگی-تبلیغی بررسی « الگوی خدمت رسانی حوزویان در مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی» برگزار می گردد.
الگوی خدمت رسانی حوزویان در مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی

سه کار عمده بر عهده‌ی روحانیون است: «هدایت فکری و معنوی»، «هدایت سیاسی» و «خدمات اجتماعی و غمخواری و خدمت‌رسانی به مردم».

«بیانات مقام معظم رهبری در دیداربا مدیران، مدرسان و طلاب حوزه‌های علمیه استان تهران ۲۵/۲/۹۵»

به گزارش خبرنگار بلاغ، نشست بررسی «الگوی خدمت رسانی حوزویان در مواجهه با حوادث و بلایای طبیعی» روز پنج شنبه پنجم اردیبهشت از ساعت ۱۰ در سالن جلسات رضوان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می گردد.

در این نشست حجج اسلام بی آزار تهرانی، فاطمی ارفع، مصطفی اسماعیلی، میلاد امینی موحد و مرادی حضور خواهند داشت.

از جمله موضوعاتی که در این نشست بیان می شود به مواردی از قبیل: «ضرورت حضور طلاب در مناطق بحران زده»، «نحوه حضور طلاب (تبلیغی، جهادی، رسانه‌ای)»، «شبهات حضور طلاب در شرایط بحرانی»، «آسیب شناسی و بررسی نقاط قوت و ضعف خدمت رسانی طلاب در مناطق سیل‌زده» و «بازتاب حضور طلاب در مناطق سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان» اشاره دارد.

در این نشست، ضمن ارائه گزارشی از حضور مبلغان مجازی و رسانه ای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در مناطق سیل زده خوزستان  و لرستان با قرائت بیانیه عمومی از تمامی طلاب یاری رسان به مردم مناطق سیل زده قدردانی به عمل خواهد آمد.