دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد؛
حجت الاسلام والمسلمین موسوی از اعزام مبلغان به مناطق مختلف کشور در هفته وحدت خبر داد. .
هفته وحدت

به گزارش بلاغ حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله) درخصوص وحدت گفت: وحدت بین مسلمانان به عنوان یک مساله مهم در نظام اسلامی است که می تواند امّت اسلام را همیشه پیروز و در مقابل دشمن به عنوان سدی محکم وآهنین قرار بدهد.

وی ادامه داد: جهت اتحاد بیشتر بین مردم ومسلمانان لازم است که فعالیت های فرهنگی وتبلیغی صورت پذیرد و علاوه بر محافل ومجالس جشن میلاد پیامبر اعظم(ص) وامام جعفر صادق(ع)،  عملاً برنامه های وحدت آفرین دنبال شود.

حجت الاسلام موسوی از طرح اعزام مبلغان در هفته وحدت خبر داد وافزود: دفتر تبلیغات اسلامی جهت پر بار کردن مجالس جشن وسرور ایام هفته وحدت، اقدام به اعزام مبلغ نموده است و ۱۰۰ نفر از مبلغان را به سراسر کشور اعزام می کند تا مردم عزیزمان را با سیره وشخصیت پیامبر اسلام وامام صادق (ع) آشنا کنند. همچنین مردم را در جهت تحکیم وحدت حول محور ولایت فقیه و به عنوان سیاست جدی نظام اسلام ترغیب نمایند.

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: سامانه ای جهت ثبت نام مبلغان برای اعزام هفته وحدت فعال شده و مبلغان می توانند در این سامانه ثبت نام کنند. مبلغان از ۱۵ تا ۱۹ دی ماه در مناطق تبلیغی به مدت ۵ روز حضور دارند وفعالیت های تبلیغی خودشان را حول محور وحدت بین مسلمانان وتقویت آن ونیز ترویج سبک زندگی پیامبر اسلام انجام می دهند./*

ارتباط در ایتا