شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ /۱۴ شوال ۱۴۴۱

مسیر

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام ۱۱ هزار مبلغ به سراسر کشور در ماه مبارک رمضان به همت این دفتر خبر داد.
یحیی کمال

به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اعزام بیش از ۸هزار مبلغ در ماه مبارک رمضان توسط دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: این اعزام ها در قالب گروه های تبلیغی، انفرادی برادران وخواهران مبلغ و مبلغه و نخبگان تبلیغی به سراسر کشور و از جمله مناطق محروم، مناطق مشترک و منطقه سیل زده پل دختر انجام شده است که با احتساب اعزام مبلغان از سایر شعب و نمایندگی های دفتر تعداد اعزام مبلغ نزدیک به ۱۱ هزار نفر می شود.
وی افزود: همچنین به با توجه به ضرورت و اهمیت توانمند سازی مبلغان اعزامی و بروز رسانی اطلاعات و آگاهی های آنان ازسوی اداره تامین محتوای معاونت فرهنگی وتبلیغی این دفتر، سه ره توشه در قالب ره توشه عمومی، ره توشه ویژه خواهران مبلغه و ره توشه ویژه مبلغان مناطق مشترک تهیه و بصورت کتاب و بارگزاری فایل آن در سامانه بلاغ در اختیار مبلغان قرار گرفته است.
مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: همچنین نشست های آموزشی و توجهیی قبل از اعزام رمضان با عنوان نشست های طلیعه رمضان از سوی اداره نشست ها وهمایش ها و مرکز آموزش های کاربردی دفتر با حضور اساتید و کارشناسان و نیز شخصیت های کشوری از جمله معاون فرهنگی قوه قضائیه ،معاون وزیر اطلاعات و رئیس پلیس راهور کشور با موضوعات تبیین گام دوم انقلاب، ارتقای تولید، مباحث خانواده و احکام ویژه رمضان و... برگزار گردید .