به همت اداره امور تبلیغ نخبگانی برگزار شد؛

جلسه هم اندیشی مبلغان نخبه در عرصه تعمیق ایمان و باور های دینی

تاریخ انتشار: 08:30 - 1399/07/12
به همت اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، جلسه هم اندیشی مبلغان نخبه در عرصه تعمیق ایمان و باورهای دینی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، به همت  اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم  جلسه هم اندیشی مبلغان نخبه در عرصه تعمیق ایمان و باورهای دینی در سالن همایش های غدیر، برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام عباس زاده رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت: هدف از برگزاری این جلسه تعمیق ایمان و باورهای دینی سطح جامعه می باشد.

وی در ادامه مطالب خود به موضوع "مهدویت" اشاره کرد و اظهار داشت: مهدویت یکی از مهمترین باورهای دینی مردم می باشد که جلسه امروز را اختصاص به این موضوع داده ایم و با عنوان "عدالت مهدوی در باورهای دینی جامعه امروز" سعی شده است تا این جلسه با محوریت مهدویت برگزار شود.

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی بیان کرد: متاسفانه در حال حاضر در موضوع "مهدویت" شاهد اظهار نظر از سمت غیرکارشناسان دینی و غیرمتخصصان در این موضوع هستیم. بعضی از این غیرکارشناسان از روی عمد و بعضی از روی جهل مسأله مهم مهدویت را منحرف به مسائل حاشیه می کنند و این کار باعث جاماندن از مسایل کلیدی و مهم این موضوع می شود.

حجت الاسلام عباس زاده بیان کرد: یکی از آدرس های غلطی که افراد مذکور در موضوع "مهدویت" به مردم داده اند این است که اگر ظهور رخ دهد، جنگ های زیادی رخ خواهد داد، جهان به آشوب کشیده خواهد شد، افراد زیادی خواهند مرد، که این اظهار نظرات بی پایه و اساس می تواند ضربه مهلکی بر پیکره موضوع مهدویت داشته باشد لذا باید نخبگان تبلیغی واقف بر این موضوع باشند تا بتوانند در سطح جامعه روشنگری نمایند.

در ادامه این جلسه حجج اسلام کلباسی و بهروزی لک از نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات به ارائه مطالب در خصوص "عدالت مهدوی در باور های دینی جامعه امروز" پرداختند.

گزارش تصویری

دیدگاه‌ها

سیدمحمد هادی مو... 06:17 - 1399/07/13

بسیار عالی بود کثرالله امثالهم و غفرالله لنا و لکم با تشکر و سپاس از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان و سخنرانان جلسه امید است تداوم اینگونه نشستها خروجی خوبی برای ایجاد محبت و علاقه در جامعه خصوصا قشر جوان و تحصیلکرده نسبت به ولیعصر عج الله تعالی فرجه الشریف و درک شرائط ظهورو ولع در دعا برای تعجیل در فرج آنحضرت داشته باشد انشاالله

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.