چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ /۲۵ ربيع الثاني ۱۴۴۳

مسیر

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: حجت الاسلام والمسلمین راستگو با خلاقیت، ابتکار، همت کم نظیر و مجاهدت مثال زدنی خدمت بزرگی به ادبیات و فرهنگ تبلیغ دین برای خانواده ها، مربیان و کودکان و نوجوانان فراهم آورد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با صدور پیامی ارتحال حجت الاسلام راستگو را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

درگذشت استاد بزرگوار جناب حجت الاسلام والمسلمین راستگو (رضوان الله تعالی علیه) باعث تأثر و تأسف فراوان گردید. اینجانب این ضایعه دردناک را خدمت خانواده محترم ایشان و همه شاگردان و دوستداران آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت، غفران و علو درجات خواستارم.

آن عزیز سفرکرده با درک به هنگام از نیاز قشر کودک ونوجوان مسیری نو و جدید فرا روی حوزه های علميه گشود و با خلاقیت، ابتکار، همت کم نظیر و مجاهدت مثال زدنی خدمت بزرگی به ادبیات و فرهنگ تبلیغ دین برای خانواده ها، مربیان و کودکان و نوجوانان فراهم آورد. بدون اغراق تمامی مبلغان کودک و نوجوان حتی در کشورهای دیگر مرهون و مدیون زحمات آن بزرگوارند.

خداوند به پاس این همه تلاش و کوشش برکتی کم نظیر به فعالیت های ایشان عطا کرد که پرورش هزاران شاگرد و استاد از آن جمله است.

امید است دانش آموختگان محضر آن مرحوم با درس آموزی از هنر خلاقانه او هم چنان مسیر نوآوری و ابتکار را پی گیری کنند تا همچنان شاهد رشد و تعالی هرچه بیشتر در این عرصه مهم باشیم.

ارتباط در ایتا