پنجمین جلسه شورای هماهنگی نهادهای تبلیغی کشور برگزار شد

تاریخ انتشار: 10:30 10-03-1400
با هدف هماهنگی، تسهیل و پیگیری مسائل تبلیغی، پنجمین جلسه شورای "همت" متشکل از سه نهاد اصلی امر تبلیغ؛ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، پنجمین جلسه شورای "همت" متشکل از سه نهاد اصلی امر تبلیغ؛ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات در سالن جلسات مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

شایان ذکر است این جلسه با حضور معاونین محترم این سه نهاد، اعضای دبیر خانه(مسئول برنامه ریزی سه معاونت) و اعضای کارگروه های این شورا با هدف پیگیری مصوبات جلسات قبل و طرح موضوعات جدید در جهت تسهیل  در روند امور تبلیغی مبلغان سراسر کشور برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین ملانوری معاون تبلیغ حوزه های علمیه ضمن تشکر از مسئول دبیرخانه شورای همت به جهت برگزاری این جلسات اظهار داشت: طبق گزارشات واصله شاهد نتایج خوبی از هماهنگی های به وجود آمده در سه نهاد تبلیغی کشور هستیم.

وی در ادامه مطالب خود افزود: با توجه به اینکه هماهنگی بین سه نهاد حدود 5 ماه است که صورت گرفته باید صعه صدر را در کلیه امور خود مورد توجه قرار دهیم تا بتوانیم هم در بحث سیاست گزاری و هم در مرحله عملیاتی گام های مهمی را برداریم.

معاون تبلیغ حوزه های علمیه با اشاره به سخن سردار سلیمانی مبنی بر لزوم اخلاص در کارها گفت: سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مکرر می گفتند: ((اگر به جایی برسیم که نخواهیم دیده شویم کارها درست خواهد شد.)) لذا اخلاص در کارها باعث رفع مشکلات و موجب نزول قدرت های پنهانی خداوند خواهد گردید.

حجت الاسلام ملانوری اظهار داشت: در پی ارسال گزارش اقدامات صورت گرفته توسط شورای "همت" به آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، ایشان از این فعالیت ها تقدیر و خواستار ادامه این فعالیت ها شدند.

گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای دبیر خانه و اعضای کارگروه های شورای همت و مسئول تشکل فراگیر تبلیغ گروهی به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته پرداختند.

گزارش تصویری

دیدگاه‌ها

عبداللهی 7530 18:28 10-03-1400

با سلام وبا تشکر از برگزاری جلسات شورا اکتفا به برگزاری جلسات کافی نیست ولازم است که تلاشهایی جدی تری گرفته شود .واین حقیرآمادگی همکاری وارایه ایده های کاربردی هم در عرصه تبلیغ سنتی وهم نوین رادارم. 09128515935

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.