رفتن به محتوای اصلی

بیانیه آیت الله العظمی نوری همدانی در پی اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی

تاریخ انتشار:
در پی اهانت افرادی معدود به ساحت مقدس قرآن كریم و اهلبیت علیهم السلام و اماکن مقدس حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مد ظله العالی بیانیه ای صادر نمودند.
بیانیه آیت الله العظمی نوری همدانی در پی اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی

به گزارش بلاغ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی نوری همدانی، در پی اهانت افرادی معدود به ساحت مقدس قرآن كریم و اهلبیت علیهم السلام و اماکن مقدس حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مد ظله العالی بیانیه ای صادر نمودند.

متن پیام معظم له به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر افرادی معدود با سوء استفاده از احساسات پاك عده ای از مردم ایران اسلامی به ساحت مقدس قرآن كریم و اهلبیت (علیهم السلام) و اماکن مقدس اهانت نمودند و این امر موجب تأثر و تأسف گردید.

دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند، لذا وضع اینگونه از افراد از صف مردم جداست و هیچ گاه مردم خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.

بر مسئولان لازم است كه به خواسته های مردم گوش دهند و مشكلات آنها را حل نمایند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند. مسئولین باید توجه داشته باشند كه حضرت امیر(علیه السلام) فرمودند: ستون دین همین مردم هستند و این مردم بودند كه در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب نیز ایستاده اند، لذا هر گونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت المال محكوم است.

حسین نوری همدانی

3 مهرماه 1401

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.