شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

مدیر کل امور تبلیغی تصریح کرد؛
حجت الاسلام و المسلمین موسوی گفت: طلاب جوان مشتاق به امر تبلیغ در موسم نوروز تحت عنوان بشیران جوان برای تبلیغ چهره به چهره به شهرهای خود اعزام می شوند.
غلامعباس موسوی

حجت الاسلام والمسلمین غلامعباس موسوی مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به طرح اعزام طلاب جوان در موسم نوروز توسط دفتر تبلیغات اسلامی گفت: طلاب پایه های ۴ الی ۶ حوزه علمیه که مشتاق به امر تبلیغ هستند، تحت عنوان بشیران جوان به صورت تبلیغ چهره به چهره نزد اقوام، آشنایان و همشهریان خود اعزام می شوند.

وی در خصوص انجام این طرح توسط دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: با عنایت به پیشنهاد حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به مقام معظم رهبری(مدظله)، این وظیفه به دفتر تبلیغات اسلامی محول شد.

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ادامه داد: طرح ساماندهی طلاب شکل گرفته و بر اساس آیین نامه و با توجه به تعطیلات نوروز و تابستان مبلغان جوان به شهرهای خود اعزام و پس از ۳ سال فعالیت در ایام نوروز و تابستان، به عنوان مبلغ رسمی در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه ثبت خواهند شد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به فعالیت‌های مبلغان اعزامی خاطر نشان کرد: با توجه به دید و بازدیدهای ایام نوروز و تلاقی این موسم با ایام فاطمیه، طلاب جوان ما نیازمند فعالیت بیشتر در خصوص ارتباط وسیع‌تر با دوستان و آشنایان، برگزاری کلاس‌های دینی وقرآنی، امر به معروف و نهی از منکر، همکاری با روحانی محل و... می باشند.

وی در پایان از برگزاری جلسه توجیهی و محتوایی برای بشیران جوان پیش از اعزام گفت: در روزهای ۷ و ۱۴ اسفند ماه نشست توجیهی و محتوایی با این عزیزان برگزار خواهد شد و همچنین ره توشه ای برای این طلاب جوان تهیه شده که به آنها داده خواهد شد.

ارتباط در ایتا