پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ /۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

نسخه چاپ
ظهر چهارشنبه برگزار شد
نشست کارشناسان پشتیبانی آنلاین بشیران جوان ظهر آخرین چهارشنبه سال ۹۳ برگزار گردید.
تبلیغ نوین

به گزارش خبرنگار بلاغ،در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید غلام عباس موسوی مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ضمن تبریک حلول سال فاطمی و آرزوی توفیق و برکات برای همه مسلمین مخصوصا مبلغان گرامی، از حضور همه کارشناسان در این نشست تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان این مطلب که نظیر این طرح در رمضان المبارک امسال تجربه شد و طی آن مبلغان ارتباط مؤثری با خطبای برتر داشته و از تجارب آنها بهره کافی را برده اند، خاطرنشان کرد: این طرح به همت اداره کل اطلاع رسانی در حال انجام است که در همین جا از زحمات ایشان تشکر می شود.

حجت الاسلام موسوی افزود: این مرحله مخصوص بشیران جوان است و چنانچه در ایام نوروز سؤالی و یا شبهه ای در زمینه های احکام، اعتقادی و مباحث قرآنی دارند می توانند از طریق سایت بلاغ (www.balagh.ir) ارتباط برقرار کنند که در هر زمینه دو کارشناس متخصص و مجرب پاسخگو خواهند بود.

در ادامه این نشست اباذر جعفری مدیرکل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین با تشکر از حضور کارشناسان گفت: معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات حوزه برای ایجاد ارتباط با کاربران و مبلغان، سامانه چت را در سایت بلاغ طراحی کرده که دارای کاربری آسان و امکان اتصال با حداقل فضای اینترنتی فراهم خواهد بود.

وی تصریح کرد: از پیشنهادات و انتقادات کارشناسان برای هرچه بهتر شدن این طرح استقبال می شود.

در پایان حجت الاسلام معصومی کارشناس فنی سایت نحوه پاسخگویی کارشناسان را در سایت توضیح داد.