رفتن به محتوای اصلی
با موضوع اعزام ماه محرم الحرام 1446(ه.ق) برگزار شد؛

نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی

تاریخ انتشار:
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی با موضوع اعزام ماه محرم الحرام 1446(ه.ق) برگزار شد.
نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی

به گزارش خبرنگار بلاغ، با هدف هماهنگی و بررسی اقدامات قبل از اعزام ماه محرم الحرام 1446(ه.ق)، نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی و تبلیغی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی صبح امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403در سالن جلسات مرکز همایش های غدیربرگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین روستاآزاد در ابتدای مطالب خود ضمن تبریک ایام دهه کرامت، از تلاش همکاران در برنامه اعزام ماه مبارک رمضان سال جاری تقدیر کرد و اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان امسال تعداد 11/500 نفر از مبلغان به سراسر کشور جهت نشر معارف دینی اعزام شدند. موضوع تسویه و حق التبلیغ آنان به توفیق الهی و با تلاش شما همکاران و همچنین پیگیری و حمایت های دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ظرف دو الی سه هفته صورت گرفت که جای تشکر ویژه دارد. 

وی در ادامه افزود: از جمله نقاط شاخص برنامه اعزام ماه مبارک رمضان سال جاری می توان به اعزام 200 نفر از مبلغان تخصصی در این ایام اشاره کرد که این امر برای اولین بار انجام گرفته است. از ویژگی های دیگر اعزام ماه رمضان، اعزام 40درصدی مبلغان در قالب گروه های تبلیغی بود که اغلب فعالیت های آن در بستر برپایی نمایشگاه هاو غرفه ها در بوستان های سطح شهر، حضور در مدارس، زندان و ... صورت می پذیرفت. البته باید توجه داشت تا این امر مهم موجب نشود تا از تبلیغ سنتی و اصیل که در مساجد و حسینیه های انجام می گیرد غافل شویم.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: توجه ویژه شعبه مشهد به دو استان همجوار خود؛ خراسانی شمالی و جنوبی و همچنین شعبه اصفهان نسبت به دو استان چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد موجب گردید تا آمار اعزام در این مناطق افزایش یابد. امیدواریم این موضوع، در ماه محرم پیش رو برای شعبه خوزستان صورت گرفته و این شعبه بتواند نسبت به استان های ایلام و بوشهر توجه ویژه نماید.

حجت الاسلام و المسلمین روستا آزاد گفت: با پیگیری های صورت گرفته توسط ریاست محترم دفتر تبلیغات اسلامی و همکاران در این مجموعه، اقدامات لازم برای برنامه اعزام ماه محرم 1446(ه.ق) مورد بررسی قرار گرفته و امیدورایم به توفیق الهی بتوانیم برای این برنامه پیش رو، در خدمت مبلغان باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.