شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

پیش از ظهر امروز برگزار شد؛
جلسه هم افزایی و تعامل مابین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و کانون مساجد وزارت ارشاد پیش از ظهر امروز با حضور مسئولین دو مجموعه برگزار شد.
جلسه کانون مساجد

به گزارش خبرنگار بلاغ پیش از ظهر امروز جلسه ای جهت همکاری و تعامل مابین دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و کانون مساجد وزارت ارشاد با حضور حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و دیگر مسئولین مربوطه از دو مجموعه برگزار شد.

در ابتدا این جلسه حجت الاسلام والمسلمین روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با ابراز تاسف و گلایه از عدم تعامل لازم بین مجموعه های فرهنگی در کشور, بر عملی کردن هم افزایی بین دو مجموعه تاکید کرد.

آقایان جعفری و طاهریان از سوی کانون مساجد وزارت ارشاد حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات خود در زمینه همکاری و هماهنگی بیشتر دو مجموعه پرداختند.

در ادامه این جلسه نیز آقایان خون چمن رئیس گروه توسعه و تبلیغ؛ سلیمانی رئیس مرکز آموزش های کاربردی و نیز حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی به بیان نظرات خود در جهت همکاری بیشتر این دو مجموعه پرداختند.

ارتباط در ایتا