پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ /۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۱

مسیر

مدیر گروه فرهنگی تبلیغی نسیم رضوان:
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی نسیم رضوان با بیان این‌که طرح «تبلیغ بالینی» این گروه در همایش مبلغان مقام اول تبلیغ نوین را کسب کرده است، گفت: این طرح به معاون وزیر بهداشت ارائه شده و به زودی در تمام بیمارستان‌ های کشور اجرایی شود.

به گزارش بلاغ به نقل از رسا، حجت الاسلام حسن روحانی، مدیر گروه فرهنگی تبلیغی نسیم رضوان، در جلسه طلاب و فضلای مشهد که در مجمع امور طلاب مشهد در قم برگزار شد، به بیان فعالیت‌ های تبلیغی این گروه پرداخت و گفت: گروه تبلیغی نسیم رضوان در سال ۸۴ به همت ۷ نفر از طلاب مشهد تأسیس شد و در سطح مدرسه‌ های ابتدایی و راهنمایی شروع به فعالیت کرد.

حجت الاسلام روحانی بیان کرد: این گروه در ۱۰ سال از فعالیتش موفق شده است ۱۹۰ نفر از روحانیان مشهد را جذب کند، فعالیت‌ های تبلیغی این گروه در مترو، پایانه‌ ها، بیمارستان‌ ها، پارک‌ ها و فرهنگسرا های مشهد گسترش یافته است.

مدیر گروه فرهنگی تبلیغی نسیم رضوان ابراز کرد: هر ساله برای روحانیان و مبلغان دوره‌ های آموزشی همچون آشنایی با ادیان و فرق و وهابیت شناسی از سوی گروه نسیم رضوان برگزار می‌ شود.

وی طرح «تبلیغ بالینی» را از ابتکار های تبلیغی گروه نسیم رضوان دانست و گفت: روحانیان و مبلغان این گروه برای نخستین بار در بیمارستان‌ های مشهد حضور یافته و از بیماران عیادت کرده و سبب دلگرمی و آرامش آن‌ ها می‌ شدند.

حجت الاسلام روحانی با بیان این طرح «تبلیغ بالینی» این گروه در همایش مبلغان مقام اول تبلیغ نوین را کسب کرده است، افزود: رییس علوم پزشکی مشهد از این طرح حمایت می­ کند و  بیان کرده است که زمانی که روحانیان و مبلغان در بیمارستان‌ ها حضور دارند، آمار مصرف دارو های بیمار ها کاهش یافته و در کاهش زمان بهبودی آن‌ ها تأثیر به سزایی داشته است.

مدیر گروه فرهنگی تبلیغی نسیم رضوان اظهار داشت: طرح «تبلیغ بالینی» به معاون وزیر بهداشت ارائه شده و به زودی در تمام بیمارستان‌ های کشور این طرح اجرایی شود.