دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

رئیس هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی
رئیس هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: امسال ۹ هزار طلبه در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف کشور اعزام می شوند که با توجه به شرایط خاص منطقه و جهان و همچنین برخی از شبهه پراکنی دشمنان، فعالیت طلاب بسیار سخت تر از گذشته خواهد بود.
جعفری گیلانی

به گزارش بلاغ به نقل از حوزه، حجت الاسلام و المسلمین جعفری گیلانی در گردهمایی مبلغان اعزامی در ماه مبارک رمضان گفت: دفتر تبلیغات بر اساس رسالت تبلیغی خود همیشه مهم ترین برنامه های تبلیغی را در کشور سامان داده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری همیشه اهتمام ویژه ای به امر تبلیغ به خصوص تبلیغ در شرایط و نقاط محروم و حساس کشور داشتند و به همین خاطر تبلیغ مبلغان در ایام تبلیغی با رویکرد های جدیدی همراه شد.

رئیس هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، گفت: رهبر انقلاب همیشه بر لزوم رسیدگی فرهنگی و اعتقادی به مناطق محروم تاکید داشتند و این مهم به آن دلیل بود که مردم این مناطق نیاز زیادی به تامین معنوی و فعالیت فرهنگی و اعتقادی و پاسخگویی به شبهات دارند.

وی اظهارکرد: امسال ۹ هزار طلبه در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف کشور اعزام می شوند که با توجه به شرایط خاص منطقه و جهان و همچنین برخی از شبهه پراکنی دشمنان فعالیت طلاب بسیار سخت تر از گذشته خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری گیلانی، نیات پاک و اخلاص مبلغان را رمز توفیقات آنان دانست و گفت: امروز کشور به این تلاش گسترده و مخلصانه این مرواج پاکی و معنویت و اخلاق نیازمند است و این مبلغان در هر شرایطی همیشه به نشر احکام دین مشغول بوده و در این مسیر کوشاه بوده اند.

ارتباط در ایتا