شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

رئیس گروه تامین منابع دفتر تبلیغات اسلامی خبرداد؛
نسخه اندروید ره توشه راهیان نور محرم ۱۳۹۴ به همت گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
علی اکبر مومنی

به گزارش بلاغ نسخه اندروید ره توشه راهیان نور محرم ۱۳۹۴ به همت گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.
حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر مومنی رئیس گروه تامین منابع معاونت فرهنگی وتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اعلام این خبر گفت: این محصول که با همکاری اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ارائه شده از قابلیت های متعددی برخوردار است.
وی در این زمینه ادامه داد: از جمله مهمترین قابلیت های نرم افزار نمایش تمام صفحه کتاب در تلفن همراه است که با کلیک روی صفحه کتاب امکانات مورد نیاز نمایش داده می شود.
مومنی در خصوص دیگر امکانات و قابلیت های این نرم افزار خاطرنشان کرد: نمایش عناوین مطالب و همچنین آیات و روایات به صورت رنگی و متفاوت؛ امکان انتخاب متن و کپی،جستجو، نشانه گذاری و علاقه مندی ها؛ و همچنین نمایه آیات، اشعار و روایات که در فهرست مطالب آمده است از امکاناتی است که دسترسی و استفاده از نرم افزار اندروید را برای پژوهشگران و مبلغان آسان نموده است.
رئیس گروه تامین منابع دفتر تبلیغات اسلامی افزود: این نرم افزار که شامل ۱۲ جلسه سخنرانی، خاطرات تبلیغی، مناسبت های دهه محرم و نمایه مقالات ره توشه های ۲۰ سال گذشته است؛ به منظور استفاده مبلغان در محرم سال جاری تولید شده است.
وی در پایان یادآور شد: علاقه مندان می توانند این نرم افزار را به صورت رایگان از سایت بلاغ (www.balagh.ir) دانلود نمایند.

برای دانلود و استفاده از نرم افزار اندورید ره توشه محرم ۱۳۹۴ به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://www.balagh.ir/content/4502

نظرات

سلام: دوستانی که ازدیگرارگانهای تبلیغی اعزام می شوندوطالب این کتاب ره توشه محرم ۹۶اند چه باید بکنند. خواهشمند است این کتاب را دراختیار همه مبلغان بگذارید.
عالی
ارتباط در ایتا