دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ /۴ ذو الحجة ۱۴۴۳

مسیر

مأموریت شناسایی توانمندی ها و ارزیابی فعالیت گروه های تبلیغی اعزامی محرم از سوی اداره کل امورتبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی صورت گرفت.
گروههای تبلیغی

به گزارش بلاغ، به منظورشناسایی توانمندی ها و ارزیابی فعالیت گروه های تبلیغی اعزامی محرم به استان های گیلان ،آذربایجان شرقی و زنجان در روزهای۶ تا ۱۰ آبان ماه ماموریتی به اتفاق حجت الاسلام والمسلمین غلامعباس موسوی، مدیرکل امور تبلیغی، و حجت الاسلام کمال، رئیس اداره گروه های تبلیغی، به این استان ها انجام گرفت .

در این ماموریت ضمن حضور در جمع سرگروه ها و اعضای گروه های تبلیغی و محل تبلیغ آنان  اعم از مساجد وهیئات مذهبی و مدارس و مراکز آموزشی، جلسات توجیهی با آنان برگزار شد.

هم چنین جلساتی نیز با مسئولین استانی از جمله مدیران کل و رؤسای سازمان تبلیغات اسلامی برخی از استان ها وشهرستان ها برگزار گردید .

در این سفر ،گروه های تبلیغی یاران سبز موعود در رشت ولاهیجان ، گروه تبلیغی راهیان منتظرالمهدی در رودسر ، گروه گوهر بقیع در صومعه سرا و حضرت علی اصغر در تالش ، گروه تبلیغی هادیان معرفت در تبریز ، فروغ ۲ در شهرستان مرند و طوبای معرفت در میانه و گروه تبلیغی ولایت در زنجان مورد ارزیابی قرار گرفتند .

گفتنی است اکثر مدیران و کارشناسان اداره کل اعزام جهت انجام این مهم به دیگر استان های کشور سفر کرده و علاوه بر همفکری با مدیران مرتبط استانی، به شکل  حضوری فعالیت های مبلغان محرم را مورد ارزیابی قرار داده و نسبت به رفع مشکلات احتمالی آنان اقدام نموده اند

لازم به ذکر است این سفر ها در راستای شناخت مناطق تبلیغی و حل مشکلات تبلیغ و مبلغان محترم و انتقال تجربیات آنان تاثیر بسزایی داشته است.

گزارش تصویری

 

/*

ارتباط در ایتا