شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ /۲۲ محرم ۱۴۴۴

مسیر

به همت گروه تبلیغی هفت آسمان انجام می شود؛
مسئول گروه تبلیغی هفت آسمان گفت: اثری که درحال تولید است، مستندی پیرامون تأخیر در ازدواج و علل و عوامل آن می باشد که امیدواریم تا ۱۰ روز آینده به مرحله نهایی تولید و عرضه برسد.

به گزارش خبرنگار بلاغ به نقل از رسا، اسماعیل شهروز با اشاره به هدف شکل گیری گروه تبلیغی هفت آسمان عنوان کرد: این گروه از سال گذشته و بنابر اهمیت ورود طلاب به عرصه فعالیت و تولیدات رسانه ای، تشکیل شده و تاکنون آثاری در بخش فیلم کوتاه، مستند و تیزر توسط این گروه تولید شده است.
وی افزود: درحال حاضر ۴ نفر از طلاب به صورت ثابت در این گروه به صورت جهادی مشغول فعالیت هستند که با توجه به پروژه ها و طرح های تولیدی که وجود دارد، طلاب دیگری نیز به صورت موقت به گروه افزوده می شوند که همین روحیه جهادی و فضای طلبگی باعث پیشرفت در روند کار شده است.
مسؤول گروه تبلیغی هفت آسمان با اشاره به تولیدات این گروه تبلیغی خاطرنشان کرد: یک مستند دوربین مخفی با موضوع سلامت جامعه ساخته ایم که عکس العمل مردم نسبت به هشدارهای اجتماعی را به تصویر می کشد که در این اثر، تکیه ما بر بررسی میزان بی تفاوتی مردم نسبت به هشدارهای اجتماعی بوده است.
وی افزود: ساخت مستندی پیرامون زندگی مادر شهیدی که در یک روستا به تنهایی زندگی می کند و تأمین هزینه های زندگی و امرار معاش برعهده خود اوست، از دیگر آثار تولیدی ما است.
شهروز ساخت فیلم کوتاه با موضوع نماز را از دیگر فعالیت های این گروه تبلیغی برشمرد و عنوان کرد: فیلم کوتاه نماز با موضوع نماز جماعت، برای مخاطب کودک ساخته شده است که سعی کرده ایم با بالابردن کیفیت آن، یک تیزر ۸۷ ثانیه ای از آن را نیز تولید و عرضه کنیم.
وی خاطرنشان کرد: جدیدترین اثری که درحال تولید است، مستندی پیرامون تأخیر در ازدواج و علل و عوامل آن می باشد که امیدواریم تا ۱۰ روز آینده به مرحله نهایی تولید و عرضه برسد.
مسؤول گروه تبلیغی هفت آسمان با مناسب توصیف کردن میزان حمایت دفتر تبلیغات اسلامی از فعالیت های این گروه تبلیغی، ابراز کرد: قبل از تشکیل بخش تبلیغ رسانه ای دفتر تبلیغات، زمینه مناسبی برای فعالیت وجود نداشت اما راه اندازی این بخش باعث شد تا انسجام خوبی برای فعالیت در این عرصه به وجود بیاید و حمایت هایی که با توجه به بودجه کم دفتر تبلیغات، از گروه های تبلیغی صورت می گیرد باعث دلگرمی فعالان این عرصه شده است.
شهروز در پایان خاطرنشان کرد: ما در بخش تولیدات رسانه ای در اول مسیر هستیم و مقدمات در حال آماده شدن است که اگر این اتفاق بیفتد، در آینده نزدیک شاهد تولید آثار فاخری از جانب طلاب خواهیم بود.

ارتباط در ایتا