شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ /۲۲ محرم ۱۴۴۴

مسیر

به همت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی؛
اولین جلسه دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مبلغان چهاراستان قم، تهران، البرز، خوزستان و کرمانشاه با رویکرد مهارت های کنترل خشم در سالن همایش های غدیر با شرکت مبلغان این چهار استان برگزار شد.
مهارت مدیریت خشم

به گزارش خبرنگار بلاغ، اولین جلسه دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مبلغان چهاراستان قم، تهران، البرز، خوزستان و کرمانشاه با رویکرد مهارت های کنترل خشم برگزار شد.
در این جلسه که روز شنبه نهم اردیبهشت ماه به همت اداره آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تشکیل شد، حجت الاسلام و المسلمین یحیی کمال مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اهداف برگزاری این دوره آموزشی را بیان نمود.
وی با اشاره به مشکلات اجتماعی موجود در این چهار استان مبارزه با آن را وظیفه ذاتی طلاب و دفتر تبلیغات اسلامی دانست و ابراز داشت: ما می توانیم با همت بلند و فعالیت جهادی و خستگی ناپذیر رشد این مشکلات را متوقف نماییم و در مرحله بعد به سمت از بین بردن آنها حرکت نماییم.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسین حقیقت رییس اداره آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به ایراد سخنرانی پرداخت و کتاب های مفید در زمینه مهارت های زندگی را معرفی نمود.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین عباس جوانشیر، مباحثی را در موضوعات ریشه های ایجاد خشم و پرخاشگری و مهارت های کنترل آن در کودکان و بزرگسالان ارائه نمود.
این جلسه با پرسش و پاسخ حاضران خاتمه یافت.

گزارش تصویری

فایل ضمیمه: 
ارتباط در ایتا