تهیه کننده برنامه تلویزیونی ترنم باران در گفتگو با بلاغ:

برنامه ترنم باران بر پایه تاثیرگذاری طلاب وانس و صمیمتشان با نوجوانان برگزار می شود

تاریخ انتشار: 14:23 01-04-1396
برنامه ترنم باران یک برنامه قرآنی است که به منظور ترویج قرآن خوانی و انس نوجوانان با قران تهیه و تولید شده است. این برنامه بر پایه تاثیرگذاری طلاب و انس و صمیمتشان با نوجوانان برگزار شد. بازخوردهای گرفته شده نیز خود موید این مطلب می‌باشد.

علیرضا حسنی تهیه کننده برنامه تلویزیونی ترنم باران و عضو گروه تبلیغ رسانه‌ای قاصدک به گفتگو با خبرنگار بلاغ پرداخت و عنوان کرد: برنامه ترنم باران یک برنامه قرآنی است که به منظور ترویج قرآن خوانی و انس نوجوانان با قران تهیه و تولید شده است. این برنامه بر پایه تاثیرگذاری طلاب و انس و صمیمتشان با نوجوانان برگزار شد. بازخوردهای گرفته شده نیز خود موید این مطلب می‌باشد.
وی افزود: ترنم باران دارای دو بخش ترتیل خوانی و برنامه ترکیبی (کارشناسی، نمایش و مسابقه) است. که در بخش اول هر روز نیم جزء از قرآن تلاوت می‌شود. همچنین بخش دوم شامل کارشناسی، نمایش و مسابقه است؛ محور برنامه‌های قسمت دوم متمرکز بر یک آیه از قرآن است. این آیه از همان جزئی است که هر روز تلاوت می‌شود.
عضو گروه تبلیغ رسانه‌ای قاصدک گفت: مجری این کار خانواده هنری تبلیغی عقیق هست که این پروژه تنها یکی از بخش‌های فعال این مجموعه است. تهیه کننده آقای سید علی رضا حسنی، کارگردان آقای مهدی نیک روش، سرپرست نویسندگان آقای امین سعادتی، تیم نویسندگان آقایان امین سعادتی، حسین سلیمانی و حسین حبیبی، کارشناس مجری آقای محمد صادق مقدسیان، بازیگر نوجوان آقای سید امید پور حسینی،استاد قرآن آقای فرقانی، مسابقه آقای فاطمی منش.
وی در ادامه به نقش حمایتی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پرداخت و بیان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی از جمله نهادهای دغدغه مند در زمینه ترویج قرآن خوانی وانس با قرآن است. در سال‌های گذشته نیز در بخش ساخت فیلم کوتاه یک سری کمک‌های حمایتی را به خانواده هنری تبلیغی عقیق داشته است. انشاا... به حول و قوه الهی با کمک‌های معنوی و مادی دفتر تبلیغات اسلامی این برنامه به سمت هر چه بهتر شدن پیش خواهد رفت.
سید علی رضا حسنی درباره موفقیت برنامه ترنم باران اظهار داشت: استقبال از این برنامه بسیار خوب بوده است. همانطور که در جریان هستید این برنامه از شبکه‌های دو، امید، نور و دیگر شبکه‌های استانی پخش شده است و به همین دلیل مخاطب بسیاری داشته است. از جهتی، آمار شرکت کنندگان در برنامه هم طبق آمار دریافتی، بسیار خوب می­ باشد. خود عوامل و مدیران شبکه نیز این برنامه را جزو برنامه‌های خوب خود ارزیابی کرده‌اند و از آن بسیار راضی هستند. بازخوردهای گرفته شده در میان خود جمعیت شرکت کننده در برنامه نیز نشان رضایت آنان است. در کل می‌توان این برنامه را برنامه‌ای موفق ارزیابی کرد.
تهیه کننده برنامه تلویزیونی ترنم باران در پایان خاطر نشان کرد: برنامه ترنم باران بر پایه تاثیرگذاری طلاب و انس و صمیمت آنها با نوجوانان تهیه و پخش شده است. خدا را شکر بازخورد خوبی در سطح مخاطبان و شرکت کنندگان داشته است، لذا از تمام عوامل این برنامه، حامیان برنامه، شرکت کنندگان، و مخاطبان عزیز تشکر می‌کنم. امیدوارم دفتر تبلیغات اسلامی همچون گذشته به حضور بیشتر طلاب در این گونه برنامه‌ها و افزایش سطح کمی و کیفیی آن‌ها کمک کند.

جدول پخش برنامه ترنم باران:

شبکه دو

                       ساعت 10 صبح

شبکه نور

                       ساعت 11 صبح 

شبکه امید

                       ساعت 16 عصر

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.