شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

رئیس اداره نخبگان تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:
مبلغان نخبه، خطبا تأثیر گذار کشوری هستند که در مناسبت های تبلیغی همچون ماه محرم در ۳۱ استان کشور به فعالیت تبلیغی می پردازند، نباید از این ظرفیت بالای مبلغان نخبه غافل شد.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام علی عباس زاده رئیس اداره نخبگان تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علیمه قم در گفتگو با بلاغ از برگزاری پنجمین نشست نخبگان تبلیغی با عنوان نشست «بررسی آسیب های نوپدید در خانواده و راه های مقابله با آن خبرداد.
وی ابراز داشت:این نشست روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه سال جاری با حضور استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر زیبایی نژاد رییس مرکز تحقیقات زن و خانواده و ۱۴۰ نفر از نخبگان تبلیغی در محل سالن اجتماعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار خواهد شد.
عباس زاد با توجه به اهمیت مباحث خانواده و آسیب های آن بیان داشت: امروزه بحث طلاق و آسیب هایی همچون اعتیاد در خانواده باعث از بین رفتن کانون گرم خانواده می شود و در جامعه امروزی از آمار بالایی برخوردار هستند.
وی گفت: به همین جهت اداره نخبگان تبلیغ با شناسایی آسیب های جدید و شایع در جامعه به برگزاری نشست هایی تخصصی با حضور اساتید مجرب و متخصص جهت دانش افزایی مبلغان نخبه می پردازد.
رئیس اداره نخبگان تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی افزود: مبلغان نخبه، خطبا تأثیر گذار کشوری هستند که در مناسبت های تبلیغی همچون ماه محرم در ۳۱ استان کشور به فعالیت تبلیغی می پردازند، نباید از این ظرفیت بالای مبلغان نخبه غافل شد.

 

ارتباط در ایتا