رفتن به محتوای اصلی

بازدید مدیرکل امور تبلیغی ازفعالیتهای تبلیغی گروه بقیه الله در سواحل بابلسر

تاریخ انتشار:
حضور طلاب در کنار سواحل یکی از نیازهای جامعه امروز است. فعالیت گروه بقیه الله مؤثر و قابل تقدیر است و باید این گونه تبلیغ ها در اماکن تفریحی گسترش یابد، مبلغان هم باید از این فرصت های عظیم استفاده لازم را ببرند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و هیأت همراه به بازدید از فعالیت های تبلیغی گروه تبلیغی بقیة الله، با هدف ارزیابی فعالیت های این گروه تبلیغی، در سواحل بابلسر پراداخت.
حجت الاسلام و المسلمین کمال با اشاره به این مطلب که حضور طلاب در کنار سواحل یکی از نیازهای جامعه امروز است افزود: فعالیت گروه بقیه الله  مؤثر و قابل تقدیر است و باید این گونه تبلیغ ها در اماکن تفریحی گسترش یابد، مبلغان هم باید از این فرصت های عظیم استفاده لازم را ببرند.
مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از حمایت های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد و گفت: دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آمادگی خود را پیرامون هرگونه همکاری با گسترش فعالیت های گروه تبلیغی بقیه الله درکنار سواحل دریا اعلام می دارد، تا ان شالله این گونه تبلیغ ها هدف دار و با کیفیت تر برگزار شود.
همچنین در حاشیه این بازدید حجت الاسلام پورعلی مدیرگروه تبلیغی بقیه الله ضمن ارائه گزارشی ازعملکرد گروه بقیه الله بیان داشت: گروه تبلیغی بقیه الله برای سال دوم، 4 روز در هفته را به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کنارساحل بابلسر می پردازد.
گفتنی است فعالیت هایی از جمله، نمایش های خیابانی، مهدکودک ساحلی، مشاوره، مسابقه و نماز جماعت ازبرنامه های گروه تبلیغی بقیه الله در محل پاکینگ شماره دو شهرستان بابلسر می باشد.

گزارش تصویری

دیدگاه‌ها

امیر ازبندرعباس 21:45 - 1396/04/18

این کارخوبی است اما بایدباامرونهی متداول نباشدبشکل مقروجداازمردم در یک گوشه نباشد درمان مردم ودربین جمعیت باشدفعالیت مثل مسابقه وبازی و نقاشی و ...خوب است بازیهای جذب کننده در متن مردم نه در یک چادریاکانکس اول درون سازی بعد برون سازی یا علی

بهرامی از قم 13:29 - 1396/04/19

باید باهمکاری نیروی انتطامی جلوی خلاف شرعهای علنی وقداست شکنی ها گرفته بشه والا با حضور روحانی در جمعی که گناه علنی انجام میشه وعکس العملی علیه اون درمقابل گناه انجام نمیشه قبح گناه شکسته میشه وانجام گناه علنی درملا عام عادی میشه ! مردم میگن این کار اگه گناه بود خب حاج آقا و روحانی اعتراض میکرد!حالاکه اعتراضی نمی کنه وعکس العملی انجام نمیده خب معلوم میشه گناه نیست دا!!!

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.