مسیر

مهدی کریم زاد
رییس اداره همایش های دفتر تبلیغات اسلامی عنوان کرد:
سال گذشته دوره آموزشی مبانی ولایت فقیه با هدف توانمند سازی علمی مبلغان از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از مبلغان در مرکز همایش های غدیر برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین مهدی کریم زاد رییس اداره همایش های معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و مدیر پایگاه اطلاع رسانی بلاغ از برگزاری مجدد آزمون دوره آموزشی مبانی ولایت فقیه خبر داد و عنوان کرد: سال گذشته دوره آموزشی مبانی ولایت فقیه با هدف توانمند سازی علمی مبلغان از سوی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از مبلغان در مرکز همایش های غدیر و با حضور اساتیدی همچون حجت الاسلام دکتر احمد واعظی،دکتر لک زایی، دکتر ارسطا، دکتر بهروزی لک و دکتر معینی پور برگزار گردید.
وی افزود: در این دوره مباحثی همچون مباحث نظری، تاریخی، کارآمدی در موضوع ولایت فقیه، نسبت ولایت فقیه با نظام های مختلف و همچنین جایگاه ولایت فقیه در قانون اساسی مطرح و ارائه شد.
مدیر پایگاه اطلاع رسانی بلاغ ابراز داشت: آزمون مجازی این دوره در اوایل سال جاری برگزار گردید. باتوجه به اینکه برخی از مبلغان به دلایل مختلف از جمله حضور در مناطق تبلیغی نتوانستند شرکت کنند. لذا روز پنج شنبه ۱۹ مرداد ماه سال جاری، آزمون مجدد این دوره بصورت مجازی برگزار می شود.
وی در ادامه گفت: مبلغان می توانند از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه الی ساعت ۲۰ روز جمعه در این آزمون شرکت کنند.
کریم زاد به جزئیات این آزمون اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگانی که از طریق پیامک به ایشان اطلاع رسانی شده است میتوانند با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود وارد صفحه آزمون شوند. مدت آزمون ۳۰ دقیقه و تعداد سوالات ۲۰ عدد خواهد بود.
وی ابراز داشت: در پایان علاوه بر هدیه شرکت در این دوره گواهی پایان دوره نیز صادر خواهد شد.
لازم به ذکر است فقط افرادی می توانند در این آزمون شرکت کنند که بیش از ۳ جلسه در این دوره حضور داشته اند و از طریق پیامک از ایشان دعوت بعمل آمده است.

نظرات

اجرکم عندالله
واقعا ممنون خیلی لطف کردین باز هم از چنین دوره های مفیدی بذارید
رمز عبورم اشتباه است
سلام کاربری و رمز که برام پیام اومده وارد نمیشه تا بتوانم امتحان بدم.
سلام کاربری و رمز که برام پیامک شده وارد سایت نمیشه چکارباید انجام بدهم.
تشکر خداخیرتون بده انجام شد من الله التوفیق.
خلاصه ای از جزوه ها وجود نداره؟
آقا جان چی شد بنده هر چی زدم ارسال و پایان معلوم نکرد