رفتن به محتوای اصلی

راهپیمایی عظیم مردم قم در واکنش به هنجارشکنی اغتشاشگران

تاریخ انتشار:
مردم همیشه در صحنه استان قم بار دیگر با حضور در راهپیمایی عظیم حمایت از اقتدار و امنیت کشور حماسه‌ای دیگر آفریدند.

به گزارش بلاغ ، مردم دیار انقلاب بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی خودجوش حمایت از اقتدار و امنیت کشور در برابر شرارت‌های آشوبگران در فتنه گذشته، به خیابان‌ها آمده و هم‌نوا با بسیاری از شهرهای کشور بار دیگر پای انقلاب بودن خود را ثابت کردند.

مردم همیشه در صحنه، انقلابی و بصیر قم از ساعت‌های ابتدایی امروز با حضور در میدان جانبازان و مصلی قدس، خود را برای خلق حماسه‌ای دیگر آماده کردند و به نظر گرمای حمایت از انقلاب بر سردی هوا غالب شده بود.

سراسر خیابان شهدا تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) مملو از جمعیتی بود که برای حفظ نظام و دستاوردهای آن به خیابان آمده بودند تا بار دیگر ثابت کنند صف مردم ولایت مدار و بصیر از آشوبگران جداست.

مردم با شعارهایی مانند "این‌همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده"، "فتنه‌گر اعدام باید گردد"،"فتنه آمریکایی محکوم به شکست است"، "هیهات مناالذله"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" و غیره در این راهپیمایی حماسی و پرشور شرکت داشتند.

مردم همیشه صحنه قم در این راهپیمایی ضمن محکوم کردن خیانت اغتشاشگران و آسیب رساندن آنان به اموال عمومی از دستگاه‌های امنیتی و قضایی خواستار شناسایی و محکومیت آنان شدند.

آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) نیز در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

گزارش تصویری

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.