شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

دردیدار با رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تبیین شد؛
حجت الاسلام و المسلمین دکتر روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار با آیت الله حسینی بوشهری رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از تشکیل کارویژه ها و ظرفیت های نوین در این معاونت خبر داد.

به گزارش بلاغ حجت الاسلام و المسلمین دکتر روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با آیت الله حسینی بوشهری رئیس محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد.

آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این دیدار بیان کرد: تنوع و روزآمد بودن برنامه‌های معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی نمره خوبی دارد و قابل تقدیر است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: منبر سنتی جایگاه خود را دارد و بسیار ارزشمند است اما برای محیط‌های ویژه حتما باید برنامه و روحانی توانمند آن محیط فعالیت نماید تا بتواند اثری مطلوب بگذارد.

 آیت الله حسینی بوشهری گفت: دشمن ما برنامه ریزی خود را معطوف نموده است و به صید نفر به نفر روی آورده است اما متاسفانه ما غافل مانده ایم و می بایست همت مضاعف نماییم.

گفتنی است در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، به تشریح برنامه ها و تشکیل کارویژه ها و ظرفیت های نوین در این معاونت پرداخت.

نظرات

عالی
ارتباط در ایتا