دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ /۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۲

مسیر

به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی؛
به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ فصلنامه علمی-تخصصی ره توشه ماه محرم ۱۴۰۰، منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، به همت گروه تولید محتوا معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم؛ فصلنامه علمی-تخصصی ره توشه ماه محرم ۱۴۰۰ منتشر شد.

مبلغان گرامی می توانند در سامانه ره توشه به آدرس rahtoosheh.dte.ir یا در سایت بلاغ به آدرس  tm.balagh.ir  به متن ره توشه های منتشر شده در سال های گذشته و نیز فصلنامه علمی-تخصصی ره توشه ماه محرم ۱۴۰۰، دسترسی پیدا کنند.

قابل بیان است در این فصلنامه علمی-تخصصی، به موضوعاتی همچون؛ معیارهای عزاداری مطلوب در کلام امامین انقلاب، سپاسگزاری از نعمت های اللهی در کلام و سیره امام حسین علیه السلام، پیامدهای دلبستگی به دنیا در کلام و سیره امام حسین علیه السلام، جایگاه راستگویی در آموزه های دینی، جایگاه راستگویی در آموزه های دینی، ویژگی جوانان عاشورایی، تولید،  پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با محوریت امور فرهنگی و.....  پرداخته شده است.

فایل ضمیمه: 
پیوستاندازه
PDF icon ره توشه عمومی ماه محرم ۱۴۰۰۲.۴ مگابایت
PDF icon ره توشه ویژه خانواده ۱.۸۴ مگابایت
PDF icon ره توشه مناطق مشترک۱.۸۳ مگابایت

نظرات

سلام علیکم ضمن تشکراززحمات همه اساتیددفتر،موضوعات نیازروزجامعه مثل مشکلات اجتماعی ،خانوادگی،روانشناسی خانواده،مهارتهای زندگی برپایه روانشناسی مطرح میشدخوب بود
آیا کسی از مسئولین بالادستی تبلیغات کشور مستأجر هستن که بدونن این طلاب مستأجر در چه شرایطی زندگی میکنند؟ مسئولین حداقل در ایام تبلیغی به فکر طلاب باشید. ممنون
ره توشه مربوط به مباحث خانواده وتربیت فرزند متناسب با جلسات ونیازهای بانوان هم ارائه میشد عالی بود
بسیار عالی
با سلام و احترام از زحمات همیشگی و ارزشمند دفتر در ارائه تولیدات محتوایی نفیس تشکر می‌کنم ان شاءالله در موضوعات مرتبط با نقش مردم در تحقق دولت اسلامی هم کار کنید بسیار سپاسگزار خواهم بود.
خدا خیرتون بده اللهم انصر الاسلام و اهله
سلام خوب بود ممنون التماس دعا
باتشکر دفترتبليغات اسلامي
کاش بیشتر به فکر طلاب بودید
سلام خدا قوت بسیار عالی
احسنت
با تشکر از زحمات دفتر تبلیغات اسلامی قم بخاطر ارایه این اثر نفیس ره توشه محرم ۱۴۴۲ و آرزوی موفقیت بیشتر
السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .عج.
ارتباط در ایتا