شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ /۱۵ محرم ۱۴۴۴

مسیر

سرپرست اداره همایش های دفتر تبلیغات خبرداد:
سرپرست اداره همایش های دفتر تبلیغات اسلامی گفت: نشست تخصصی نقد و بررسی جریان مدعی یمانی با هدف ارتقاء دانش مهدویت مبلغان ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
مدعیان دروغین

.:: فرم ثبت نام در نشست ::.

حجت الاسلام ایاد کمالی اصل سرپرست اداره همایش های دفتر تبلیغات اسلامی در گفتگو با خبرنگار بلاغ با ابراز تاسف از انحرافات موجود در حوزه مهدویت ابراز داشت: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با هدف ارتقاء دانش مهدویت مبلغان, اقدام به برگزاری نشست تخصصی نقد و بررسی جریان مدعی یمانی کرده است.

وی در این زمینه ادامه داد: یکی از افرادی که درصدد توسعه این انحرافات فعالیت های زیادی دارد احمد الحسن یمانی است که در عراق و ایران حدود ۱۰ سال است که تبلیغات انحرافی خود را بسط می دهد.

کمالی اصل در خصوص زمان و مکان برگزاری این نشست گفت: این نشست در روز پنج شنبه  مورخ ۱۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ در سالن الغدیر (مرکز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی) برگزار می شود.

سرپرست اداره همایش های دفتر تبلیغات اسلامی ضمن دعوت از حضور پر رنگ طلاب ومبلغان در این نشست خاطر نشان کرد: در این نشست از محضر اساتیدی همچون  آیت الله شیخ علی کورانی, حجت الاسلام والمسلمین نجم الدین طبسی و دیگر کارشناسان حوزه مهدویت استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: در نظر داریم پس از برگزاری این نشست تخصصی, یک دوره ۱۵ روزه برای آشنایی بیشتر و ارتقاء سطح علمی و دانش طلاب در این زمینه داشته باشیم.

.:: فرم ثبت نام در نشست ::.

 

نظرات

با عرض سلام و خسته نباشید طلبه هایی را دیده ام که سخت طرفدار مدعی یمانی می باشند برخی در پردیسان ساکن اند چه خوب می شد اگر یکی از این طرفداران سرسخت را به همایش دعوت می کردید و در قالب مناظره یا کرسی آزاد اندیشی با استاد بزرگوار آیت الله طبسی حرفهای ایشان نیز شنیده و نقد می شد و به غنای جلسات افزوده می شد و این نشست یک طرفه نمی بود.
باسمه تعالی موفق باشید
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مسولین مربوطه این جلساتی که از طرف دفتر برگزار میشود بسیار خوب و دارای جنبه علمی میباشد و وجود این جلسات لازم میباشد خدا ان شا...بهتون اجر بدهد و در کارتون موفق باشید
ارتباط در ایتا