مسیر

حجت الاسلام حسین حقیقت:
دوره یکساله در چهار بخش؛ آماده سازی محتوا، روش بیان محتوا، مهارت های تبلیغ و قرآن محوری در تبلیغ برگزار می گردد. همچنین در این دوره از حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی استفاده خواهد شد.

..: ثبت نام :..

حجت الاسلام و المسلمین حسین حقیقت رئیس اداره آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار بلاغ، از برگزاری دوره یکساله روش تبلیغ قرآن محور خبر داد و افزود: این دوره با محوریت روش تبلیغی استاد قرائتی در رابطه با استفاده از قرآن در تبلیغ خواهد بود.
وی گفت: قرار است این دوره یکساله در چهار بخش؛ آماده سازی محتوا، روش بیان محتوا، مهارت های تبلیغ و قرآن محوری در تبلیغ برگزار شود.
رئیس اداره آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به موثر بود روش تبلیغی استاد قرائتی بیان داشت:سعی شده در برنامه های این دوره از حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی هم استفاده شود.
وی ابراز داشت: این دوره با حضوره خواهران و برادران طلبه برگزار خواهد شد. کلاس های خواهران در نوبت صبح و کلاس های برادران در نوبت عصر برگزار می شود.
حسین حقیقت به جزئیات دوره یکساله روش تبلیغ قرآن محور اشاره کرد و افزود: کلاس ها هفته ای چهار جلسه دو ساعته خواهد بود. همچنین دانش آموختگان متعهد بر حضور مستمر و منظم در کلاس ها و انجام مطالعه و تمرینات خواهند شد.

لازم به ذکر است ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی بلاغ صورت می گیرد

..: ثبت نام :..

نظرات

بفرمایید کلاسها از چه تاریخی شروع میشن و تا چه تاریخی سپاس
خوب
سلام و خداقوت بفرمایید کلاسها درچه روزهایی برگزار میشود
سلام خواهشمندیم علاقه زیادی به شرکت در این کلاس ها هستیم لطف کنید همد کودک بذارید
با سلام خداقوت اگه امکانش هست کلاس ها بصورت آنلاین هم برگزار بشه چون امکان کلاس حضوری در شیفت صبح برای خانم با مشکلات بچه داری وزندگی...زیاد است .با سپاس
باسلام،کلاسها کی شروع میشه وای کاش برای خانمها که بچه داشتند مهد کودک هم میگذاشتند،از یه طرف این مباحث نیاز است از یه طرف بچه داری وبچه هایمان اذیت میشوند
سلام ،کلاسها کی شروع میشه ، وبرای خانمها که بچه دارند مهد کودک قرار دهند
کسی نیس جواب این بنده خداهارو بده...... باکلاس آنلاین بینهایت موافقم چرا فقط دوره های حضوری میزارین بقیه نباید استفاده کنن آیا