معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی:

ره توشه ویژه انتخابات منتشر شد - دانلود

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام والمسلمین دکتر سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از تهیه و انتشار ره توشه ویژه انتخابات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از تهیه و انتشار ره توشه ویژه انتخابات خبر داد.

وی با اشاره به ایام تبلیغی ماه مبارک رمضان و فعالیت های تبلیغی طلاب و مبلغان گفت: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری می باشیم، ره توشه ویژه انتخابات با هدف روشنگری و بیان ویژگی های فرد اصلح از دیدگاه قرآن، روایات و اندیشمندان سیاسی، امام راحل عظیم الشان، مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید توسط گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تهیه و منتشر شده است.

وی با بیان موضوعات ره توشه ویژه انتخابات اظهار داشت: این ره توشه شامل هفت عنوان مقاله با موضوعاتی همچون، وظایف مبلغان در تبلیغ انتخابات ریاست جمهوری، وظایف و اخلاق انتخاباتی مردم، پرسش و پاسخ های انتخابات، علل و آثار مشارکت حداکثری در انتخابات از نگاه امامین انقلاب، موانع پیشرفت انقلاب اسلامی، حضور در انتخابات از نگاه قرآن و منشور اخلاقی انتخابات می باشد.

عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: از روحانیت معظم و مبلغان گرامی نیز انتظار میرود بر اساس رهنمود های نورانی امام راحل و مقام معظم رهبری، مردم فهیم و قدرشناس را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کنند و با برشمردن ویژگی های رئیس جمهور شایسته، مسؤولیت الهی خود را به انجام برسانند.

علاقمندان جهت دانلود فایل ره توشه اینجا کلیک نمایند.

دیدگاه‌ها

رستمی 17:24 - 1400/02/09

بسیار عالی.

سیدحسین دشتی رح... 06:19 - 1400/02/10

الحمدلله عالی جزاكم الله خيرًا

معصومه جهان آرا 00:09 - 1400/02/13

بسیار عالی و مورد نیاز است ممنونم

محمدعلی باقری 04:10 - 1400/03/05

بسیار عالی و منظم و مورد نیاز هست . متشکرم اجرتون با خداوند متعال .

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.