پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ /۱۵ صفر ۱۴۴۳

مسیر

فرمانده انتظامی قم:
سردار آقاخانی وظیفه امروز نیروی انتظامی را اشاعه فرهنگ دینی در جامعه و برخورد با هنجارشکنان دانست و گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر است

به گزارش خبرنگار بلاغ به نقل از خبرگزاری حوزه، سردار عبدالرضا آقاخانی، فرمانده انتظامی قم امروز پنجشنبه ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۸ در همایش فعالان عفاف و حجاب قم که در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، با بیان این که نیروی انتظامی در خط مقدم حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر است، گفت: شهدا در خاکریزهای حق علیه باطل به ما یاد دادند که چگونه در مقابل ناهنجاری ها و زشتی ها ایستادگی کنیم.

وی تفکر حاکم بر نیروی انتظامی را تفکر دفاع از عفت و پاکی و مقابله با ناهنجاری ها و بی بند و باری ها عنوان کرد و افزود: وظیفه امروز نیروی انتظامی اشاعه فرهنگ دینی در جامعه و برخورد با هنجارشکنان است.

فرمانده انتظامی قم کشف حجاب، ایجاد آلودگی صوتی، بدحجابی، رفتار خلاف عفت عمومی، ایجاد مزاحمت، رانندگی غیرمتعارف، حمل ماهواره و ... را مصداق ناهنجاری ها دانست و بیان داشت: نیروی انتظامی با شدت با این ناهنجاری ها برخورد می کند.

سردار آقاخانی با بیان این که نیروی انتظامی همواره در کنار آمران به معروف قرار دارد و از آنها حمایت می کند، ادامه داد: باید با همکاری نهادهایی همچون سپاه، ستاد احیای امر به معروف، دستگاه قضایی و دیگر نهادهای مرتبط فریضه امر به معروف و نهی از منکر را در قم به عنوان ام القرا عملیاتی کنیم تا پایلوت فرهنگی برای کل کشور باشد.

ارتباط در ایتا