معرفی برخی سایت های حمایتی دفتر تبلیغات اسلامی

تاریخ انتشار: 12:12 - 1394/04/04
در این گزارش به معرفی برخی از سایت های جدید که با حمایت دفتر تبلیغات اسلامی توسط برخی از گروه های تبلیغ نوین تولید شده است می پردازیم.
بلاغ

به گزارش بلاغ در دومین نشست گروه های تبلیغ نوین که خرداد ماه جاری در سالن اجتماعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد از برخی سایت های تولیدی گروه های تبلیغ نوین رونمایی شد.

اینک به معرفی برخی از این سایت های حمایتی دفتر تبلیغات اسلامی می پردازیم:

*مرکز دانلود اسلامی       www.diniapps.com

مرکز دانلود اسلامی با نام سایت دینی اپس یکی از سایت های تحت حمایت دفتر تبلیغات اسلامی است که در این سایت تلاش می شود کلیه نرم افزارهای تبلیغی و کاربردی برای دستگاه های مختلف اعم از تبلت و موبایل و ویندوز منتشر شود و مورد استفاده عموم قرار گیرد.

 

*وب سایت تحلیلی بازی های رایانه ای       www.eludos.com

سایت تحلیلی بازی های رایانه ای که یکی دیگر از سایت های تحت حمایت دفتر تبلیغات اسلامی است به تحلیل بازی های رایانه ای و اندرویدی موجود در بازار می پردازد وبا نگاه آسیب شناسانه آنها را معرفی می کند.

آخرین اخبار مربوط به تولید و انتشار بازی های رایانه ای ایرانی نیز از بخش های دیگر این سایت است.

این سایت کاربر را با بازی های مناسب آشنا می سازد و در بعضی مواقع امکان دانلود برخی بازی ها نیز در این سایت فراهم است.

 

*مرکز جامع تبلیغی نور الهدی     www.n-hoda.com

گروه تبلیغی بیان هدایت از جمله گروه های تحت حمایت دفتر تبلیغات اسلامی است که فعال در عرصه مجازی می باشد.

پایگاه جامع تبلیغی نور الهدی جزء سایت های تبلیغی می باشد. در این سایت بخش های مختلفی با محوریت تبلیغ قرار دارد که از جمله آنها آشنایی با مهارت های تبلیغ در فضاهای سنتی و نوین و همینطور تقویم تبلیغی می باشد.

 

*بازار فرهنگی      www.bazarfarhangi.com

سایت بازار فرهنگی از دیگر سایت های تحت حمایت دفتر تبلیغات اسلامی است که فروشگاه مجازی برای عرضه محصولات تبلیغی و فرهنگی می باشد.

کاربر می تواند با عضویت در این سایت اقدام به خرید و دریافت کلیه محصولات فرهنگی که قابل عرضه در این سایت است داشته باشد.

 

*سایت های ائمه جمعه جنوب شرق     www.adine-iranshahr.ir

یکی دیگر از اقدامات دفتر تبلیغات اسلامی حمایت از سایت های ائمه جمعه جنوب شرق کشور است که برای 13 امام جمعه محترم شهر های مختلف این قسمت از کشور اقدام به راه اندازی وحمایت و پشتیبانی سایت کرده است تا ائمه جمعه بتوانند در فضای امن و مطمئن اقدام به انتشار اخبار و بیانات و تحلیل های خود نمایند.

 

*صفحه اینستاگرام بلاغ     ( balagh_ir )

در این صفحه که در شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار دارد, اقدام به انتشار عکس نوشته هایی می شود که حاوی نکات تبلیغی لست. نکته های تبلیغی همراه با تصاویری از فعالیت های تبلیغی که با استقبال مبلغان فعال در این شبکه اجتماعی مواجه شده است.

اکثر دنبال کنندگان تصویر نوشته های این صفحه از طلاب و فضلای حوزه های علمیه می باشند.

 

درضمن عکس نوشته های استفاده شده در این صفحه هر روز در مانیتور ورودی دفتر تبلیغات اسلامی پخش می گردد که این برنامه نیز مورد توجه و استقبال مراجعین قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها

astfotastfot 12:43 - 1394/04/03

با سلام و قبولی اعمال ماه مبارک رمضان 1436 سابت خیلی خوب و مورد استفاده است . اگر امکان گلچینی از مطالب سایتها به ایمیل بنده ارسال شود . با تشکر فراوان

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.