دوشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۸ /۲۴ جمادى الأول ۱۴۴۱

مسیر

اولین دوره آموزش آفلاین تمام هوشمند، توسط اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد

به گزارش خبرنگار بلاغ اولین دوره آموزشی تمام آفلاین هوشمند توسط اداره تبلیغ مجازی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این دوره بیش از ۳۰ نفر از مبلغان اداره تبلیغ مجازی با استفاده از سامانه آموزشی LMS و بصورت تمام آفلاین دوره طراحی گرافیک با نرم افزار فتوشاپ را آموزش دیده اند.

ویژگی های دوره های آموزش آفلاین:

۱. بدون محدودیت مکان و زمان (جلسات دارای محدودیت زمانی هستند مثلا برای هر جلسه یک هفته زمان اختصاص یافته است اما مبلغ در طی این یک هفته در هر زمان و مکانی می توانید اقدام به فراگیری آموزش ها کند)

۲. بالاتر بودن کیفیت فراگیری و آموزش ها از دیگر شیوه های آموزشی به این علت که مبلغ در هر زمانی که خودش احساس کند بهتر می تواند آموزش ها را فرا بگیرد اقدام به دیدن آموزش ها می نماید.

۳. صرفه جویی در وقت و هزینه های مبلغ

۴. بدون محدودیت شرکت کننده در دوره نسبت به تمامی شیوه های آموزشی دیگر مانند حضوری و یا آنلاین حضوری

۵. یکسان بودن شرایط آموزش برای همه شرکت کنندگان

۶. قابل تکرار بودن آموزش و مراجعه مجدد مبلغ به فیلم های دوره

۷. پایین بودن هزینه برگزاری دوره بهمراه قابلیت تکرار برگزاری دوره بدون محدودیت و بدون هزینه های جاری

شیوه برگزاری دوره:

۱. مبلغان شرکت کننده در دوره، طی بازه زمانی یک هفته برای هرجلسه که از قبل  برنامه ریزی شده است اقدام به دیدن فیلم های آموزشی کرده اند.

۲. در پایان هر جلسه آموزشی، آزمونی طراحی گردیده است که برای هر مبلغ بصورت رندم و تصادفی از بانک سوالات تعدادی خاص سوال مطرح می شود و بعد از اعلام اتمام آزمون توسط مبلغ سیستم در همان لحظه امتیاز آزمون را برای مبلغ نمایش می دهد .

 ۳. هر مبلغ می تواند دو مرتبه در آزمون شرکت کند.

۴. باز شدن جلسه آموزش بعدی منوط به پاسخ درست به بیش از ۷۰ درصد سوالات آزمون جلسه قبلی می باشد. به عنوان مثال باز شدن جلسه سوم منوط به موفقیت در آزمون جلسه دوم می باشد.

۵. در صورتی که مبلغ دومرتبه در آزمون امتیاز لازم را کسب نکند. جلسات بعدی برای ایشان باز نمی شود واز دوره حذف می گردد

۶. در آخرین جلسه مبلغ ملزم به ارسال نمونه محتوای تولید شده توسط خودش و بصورتی که در نرم افزاربصورت کامل باز شود به عنوان کار عملی می گردد.

۷.در طول دوره مبلغان شرکت کننده از طریق گروه ایجاد شده در پیام رسان ایتا بصورت کامل با استاد در ارتباط هستند و به سوالات و اشکالات آنها پاسخ داده می شود

۸. یک هفته بعد از اتمام دوره مبلغانی که موفق به اتمام دوره شده اند در یک جلسه حضوری و یا آنلاین مجازی با استاد ارتباط مستقیم برقرار می کنندو استاد به سوالات و اشکالات پاسخ می دهد و یک تمرین عملی هم در کلاس انجام می شود .