رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی بیان کرد:

جنگ نرم، شیوه جدید و مؤثر استکبار جهانی در پیشبرد اهداف شیطانی

تاریخ انتشار:
رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی در جلسه هم اندیشی مبلغان نخبه در عرصه ایمان و باورهای دینی گفت: استکبار جهانی به این نتیجه رسیده است که در جنگ نرم هم موفق تر خواهد بود و هم هزینه های بالا و سرسام آور جنگ سخت را نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام عباس زاده در جلسه هم اندیشی مبلغان نخبه در عرصه ایمان و باورهای دینی با موضوع "روش های جنگ نرم در براندازی کشورهای هدف" که به همت اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار شد، به اهمیت موضوع جنگ نرم و ویژگی های آن پرداخت.

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی اظهار داشت: در حال حاضر به خاطر ادامه شیوه ویروس کرونا و در راستای رعایت شیوه نامه های بهداشتی این جلسه با تعداد محدودی از نخبگان تبلیغی برگزار می شود و مطالب این جلسه در سایت های مرتبط با دفتر تبلیغات اسلامی برای مطالعه دیگران قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه مطالب خود افزود: دفتر تبلیغات اسلامی در سطوح مختلف، برنامه هایی در قالب نشست های تخصصی و نخبگانی برگزار می کند. در سالهای اخیر دفتر تبلیغات قطب های فکری و فرهنگی را ایجاد کرده است که قطب تعمیق ایمان و باورهای دینی یکی از این برنامه های مهم انجام شده می باشد. باید توجه کرد که بیشتر هجمه های دشمن نیز به باورهای یک جامعه نشانه می رود.

حجت الاسلام عباس زاده بیان کرد: استکبار جهانی به این نتیجه رسیده است که در جنگ نرم هم موفق تر خواهد بود و هم هزینه های بالا و سرسام آور جنگ سخت را نخواهد داشت. در جنگ سخت احتمال شکست به مراتب از ورود به جنگ نرم بالاتر خواهد بود که جنگ ویتنام و شکست آمریکا نمونه بارز آن می باشد.

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی با اشاره به مسأله کسب درآمد در جنگ های نرم اظهار داشت: جنگ سخت کشور مهاجم را متحمل هزینه های بسیاربالایی می کند اما در جنگ نرم، کشور مهاجم می تواند در کنار فعالیت های مخرّب خود با تولید و توزیع محصولات ضدفرهنگ کشور هدف، به درآمدی سرشار دست پیدا کند.

گزارش تصویری

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.