رفتن به محتوای اصلی
به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی؛

دوره مجازی «نقد و بررسی الحاد معاصر» برگزار می گردد

تاریخ انتشار:
مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره مجازی «نقد و بررسی الحاد معاصر» را با هدف تحلیل و بررسی انتقادی رویکرد های الحادی معاصر به ویژه آشنایی عمیق و توانایی نقادی الحاد مدرن و علمی ( بر اساس الهیات و فلسفه اسلامی) برگزار می‌کند.
دوره مجازی «نقد و بررسی الحاد معاصر» برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار بلاغ، مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره مجازی «نقد و بررسی الحاد معاصر» را با هدف تحلیل و بررسی انتقادی رویکرد های الحادی معاصر به ویژه آشنایی عمیق و توانایی نقادی الحاد مدرن و علمی ( بر اساس الهیات و فلسفه اسلامی) برگزار می‌کند.

لازم به ذکر است «الحاد جدید» یکی از اقسام الحاد می باشد که در دوران معاصر مطرح شده است. سام هریس، دنیل دنت، ریچارد داوکینز و کریستوفر هیچنز از جمله مهترین افرادی هستند که در ترویج این نوع از الحاد نقش بسزایی داشته اند. این نوع از الحاد با تکیه بر بعضی دستاورها و تفاسیر جهتدارِ علمی، مدعی دلائلی بر علیه خداباوری بوده و به نوعی یک جنبش رادیکال ضد دین با رویکردی تهاجمی محسوب می شود.

گفتنی است مدت زمان این دوره 45 ساعت بوده و مخاطبان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در دوره مذکور از تاریخ 13 اردیبهشت لغایت 13 خرداد 1402 اقدام نمایند.

به اطلاع دانش پژوهان می رساند هزینه ثبت نام مبلغ 120 هزار تومان می باشد که به شماره کارت 6037997750008295 به نام معاونت فرهنگی و تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی واریز و رسید را به کاربری admin_el@ ارسال نمایید.

علاقه مندان جهت آشنایی بیشتر با سرفصل ها و اساتید می توانند از طریق مراجعه به تارنمای مرکز آموزش های کاربردی به نشانی el.balagh.ir اقدام کنند.

https://el.balagh.ir/doreh/6972

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.