شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ /۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۱

مسیر

نسخه چاپ
گروه تامین منابع معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی طی اطلاعیه ای از مبلغان جهت نقد کتاب ره توشه راهیان نور رمضان امسال دعوت کرد.

سوالات مسابقه ره توشه رمضان ۱۳۹۴

در این اطلاعیه آمده است :

معاونت فرهنگی تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی با هدف ارتقای کیفی ره توشه ماه مبارک رمضان ۹۴، قصد دارد از بهترین و جامع ترین معرفی و نقدهای وارده بر کتاب "ره توشه راهیان نور: ویژه رمضان ۱۴۳۶هـ.ق(۱۳۹۴هـ.ش) تقدیر به عمل آورد.

طلاب وفضلای گرامی می توانند با مطالعه و طرح مطالب آن در منبرهای خود وهم چنین  ثبت بازخورد آن در نگاه مخاطبین محترم، راهگشای تبلیغ بهتر آموزه های دینی توسط مبلغان ارجمند باشند.

موارد قابل توجه:

۱ـ این نقد فقط شامل کتاب ره توشه ماه مبارک ۹۴ می باشد؛

۲ـ شرکت خواهران مبلغه در این فراخوان نیزبلامانع می باشد؛

۳ـ مسابقه اینترنتی کتاب مذکور در سایت بلاغ انجام خواهد گرفت؛

۴- مسابقه معرفی و نقد "ره توشه راهیان نور: ویژه خواهران"نیز متعاقباً اعلام خواهد شد؛

۵- مبلغان محترم می توانند نقد های خود را از طریق سایت بلاغ ارسال کرده یا به شکل حضوری یا پستی به معاونت فرهنگی تبلیغی تحویل نمایند.

.:: ارسال نقد ::.

 

 

نظرات

حداقل این است که کمک خوبی بود . اینکه باعبارات بد نقدکنیم انصاف نیست . بالاخره جسته و گریخته میشه استفاده کرد. ممکنه مطالب تکراری داشته باشه اما مطالب جدید و خوب هم پیدامیشه. قرارنیست همه مطالب یک کتاب جدید باشه . به هرحال مفید ولازم بوددستتون دردنکنه. خواننده هم باید به خودش یه زحمتی بده.
خوب و لازم . حداقل کمک خوبی بود . اینکه باعبارات بد نقدکنیم انصاف نیست . بالاخره جسته و گریخته میشه استفاده کرد. ممکنه مطالب تکراری داشته باشه اما مطالب جدید و خوب هم
با سلام مطالب علمی و خوب بود ولی مقاله بود و مقاله فقط می تواند بخشی از منبر را تأمین کند و تمامی اقشار مخاطبین در نظر گرفته نشده بود . می توانست بهتر هم باشد.
برای رمضان یا محرم کتاب ره توشه چاپ کردن یعنی مصداق کار عبث و بیهوده ولی برای طرح تابستانی خیلی خوب است والسلام
سلام مطالب مربوط به خانواده بسیار مناسب و کاربردی هستند راجع به مسجد که در ماه مبارک باید جایگاه ویژه ای داشته باشد، مطلبی نبود، در باره نگرش جهانی مسلمانان (تمدن جهانی اسلام) و دوری از قومیت گرائی و نژاد پرستی مطلبی نبود. سیره معصومان ع مطالب جالبی دارد، در باره اقتصاد مقاومتی و قدس و شعار حضرت امام خامنه ای دولت و ملت، همدلی و همزبانی مطالب ارزشمن است. پیوست ها هم مطالب قابل استفاده دارند. تشکر از زحمات
سلام اینقدر کهدوستمون میگفت بی غرزش نبود ولی به درد همه مناطق نمیخوره نیازها و فرهنگ ها متفاوته حتی حد وسطم مد نظر قرار ندادن فقط برای رفع تکلیف مبلغین هست که یهدچیزی برا گفتن داشته باشن هر چند که مطلب مفید برای خود مبلغین زیاد داره ولی برای مردم نه
با سلام در مورد فضائل امام علی مطلبی توش نبود در کل اصلا به دردم نخورد یه سری سخنرانی بود که همه داریم یه سری هم مطالب فاقد ارزش علمی و کلیشه ای بود جمع کردن یه سری مطالب از سایتها که هنر نیست واقعا میشه اینها را در قالب سخنرانی ریخت؟ لطفا قالب مطالب سخنرانی باشد