توسط معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اعلام شد؛

اعزام بیش از 8500 مبلغ در ماه مبارک رمضان1445(ه.ق)

تاریخ انتشار:
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: تاکنون بیش از 8500 مبلغ جهت اعزام در ماه مبارک رمضان، حکم تبلیغی خود را از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دریافت کرده اند.
روستاآزاد

به گزارش بلاغ، حجت الاسلام و المسلمین سعید روستاآزاد معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما به تشریح جزئیات برنامه اعزام تبلیغی ایام ماه مبارک رمضان 1445(ه.ق) پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد در ابتدای مطالب خود اظهار داشت: مبلغان در ماه مبارک رمضان پس از شرکت در دوره های مجازی، نشست های توجیهی و دریافت محتوای تبلیغی در قالب مجموعه های «ره توشه» به مناطق هدف اعزام می شوند.

وی در ادامه افزود: تاکنون بیش از 8500 حکم تبلیغی برای مبلغان صادر شده است، از این تعداد 5700 حکم از دفتر تبلیغات اسلامی شهر قم و باقی از شعب خراسان رضوی، اصفهان، جنوب شرق، خوزستان و تهران، احکام تبلیغ مبلغان ماه مبارک رمضان صادر گردیده است.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: از تعداد 8550 مبلغ اعزامی، تعداد 3300 نفر در قالب 250 گروه تبلیغی، 1350 نفر خواهر مبلغه و تعداد 300 نفر از اساتید حوزه با عنوان نخبگان تبلیغی و مبلغان متخصص در ماه مبارک رمضان به فعالیت تبلیغی خواهند پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین روستاآزاد بیان کرد: موضوعاتی چون؛ «احکام»، «نماز»، «قرآن»، «پاسخ به شبهات»، «مسائل روز»، «مباحث خانواده، زن، کودک و نوجوان»، «جهاد تبیین»، «فرق انحرافی» و «امید آفرینی» از محورهای فعالیت تبلیغی مبلغان، در ماه مبارک رمضان خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.